Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Tone N Tighten (120 caps)

Виробник: Universal Nutrition
205,70 грн
  • Description

Tone N Tighten , це спалювач жиру, що не містить ефедрин, руйнує "важку" жирову тканину! Відомо, що ефедрин, чинить активний вплив на центральну нервову систему в організмі людини. І разом з втратою прошарку жиру у людини можуть виникнути занепокоєння, запальність і тривожність.

Не так давно, корпорація SAN почали розробку нової формули без ефедрину, яка здатна допомогти людям прибрати зайві кілограми без втрати м'язової маси. Результатом цього став препарат Tone N Tighten , до складу якого входять форселин, вінпоцетин, гугглустерона Z&E, чистий синефрин, йохімбін, биоперин, сухий кофеїн. Ці речовини успішно пригнічують апетит, покращують роботу мозку, використовують підшкірний жир, який спалюється, у вигляді додаткового енергоджерела, зберігають отриманий результат.
Рекомендації до застосування: Приймайте 1 капсулу Tone N Tighten 1 раз на день разом з їжею. Не приймайте більше однієї капсули на добу. Приймати особам молодше 18 років не рекомендується. Не приймайте Tone N Tighten спільно з ефедрином або эфедро містять речовинами.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook