Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Tight Original (60 капсул)

Виробник: Nutrex Research
532,40 грн
  • Description

Tight Original, це спалювач жиру, що не містить ефедрин, руйнує "важку" жирову тканину! Відомо, що ефедрин, чинить активний вплив на центральну нервову систему в організмі людини. І разом з втратою прошарку жиру у людини можуть виникнути занепокоєння, запальність і тривожність.

Не так давно, корпорація SAN почали розробку нової формули без ефедрину, яка здатна допомогти людям прибрати зайві кілограми без втрати м'язової маси. Результатом цього став препарат Tight Original, до складу якого входять форселин, вінпоцетин, гугглустерона Z&E, чистий синефрин, йохімбін, биоперин, сухий кофеїн. Ці речовини успішно пригнічують апетит, покращують роботу мозку, використовують підшкірний жир, який спалюється, у вигляді додаткового енергоджерела, зберігають отриманий результат.
Рекомендації до застосування: Приймайте 1 капсулу Tight Original 1 раз на день разом з їжею. Не приймайте більше однієї капсули на добу. Приймати особам молодше 18 років не рекомендується. Не приймайте Tight Original спільно з ефедрином або эфедро містять речовинами.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook