Menu

Cart

Content

Breadcrumb

No image set
zoom

ON CLA 90 softgels

Виробник: Optimum Nutrition
464,80 грн
  • Description

Кон'юговані линолиевая кислота (CLA) входить в групу поліненасичених жирних кислот. Достатній вміст CLA забезпечує нормальну діяльність організму. Дана кислота необхідна для правильного протікання обмінних процесів. При проведенні лабораторних досліджень було встановлено, що кон'юговані линолиевая кислота перешкоджає виникненню процесів катаболізму, сприяє зростанню м'язової маси і спалювання підшкірних жирових прошарків. Цю кислоту в природному вигляді можна зустріти в жирах тваринного походження, вживання яких намагаються знизити при дієтах. У результаті більшості випадків разом з їжею CLA в організм людини надходить в недостатній кількості. І для того щоб нормалізувати рівень кон'югованих линолиевой кислоти її слід приймати у вигляді харчових добавок. Особливо, це важливо для інтенсивного тренування спортсменів.

Дія CLA Softgels спрямоване на відновлення запасів кон'югованих лінолевої кислоти в організмі людини. CLA є незамінною полиненасыщенной жирною кислотою, тобто не виробляється організмом самостійно. Для нормальної життєдіяльності в організм щодоби повинно надходити не менше 4 грам CLA, а з продуктами харчування надходить не більше 1 грама. Найбільш ефективним і доступним способом поповнення рівня CLA є застосування спеціальних добавок, зокрема і CLA Softgels.

CLA бере участь у нормалізації обміну речовин на клітинному рівні, що забезпечує захист м'язовим клітинам від катаболічних процесів. Завдяки CLA підвищується результативність на тренуваннях, спостерігається збільшення м'язової маси та утилізація жирових відкладень. При цьому жирові клітини перетворюються на енергетичні ресурси. Продукт CLA Softgels забезпечує окислення жирових клітин, перетворюючи їх в енергію, необхідну для м'язових тканин. Застосування даного препарату сприяє поліпшенню працездатності, підвищення спортивних результатів, збільшення силових показників і витривалості. CLA Softgels допомагає спалювати підшкірні жирові прошарки і наростити м'язову масу.

CLA Softgels - це не фармацевтичний препарат, до його складу не включені заборонені допінгові компоненти.

Зміст CLA в одній капсулі продукту прирівнюється до кількості CLA, що знаходиться в 50-ти скибочках сиру або в 6-ти фунтах яловичини.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook