Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Nutrex Lipo-6 Unlimited 120 кап

Виробник: Nutrex Research
435,60 грн
  • Description

Nutrex Lipo-6 Unlimited у перекладі необмежений стенд для нескінченних можливостей. Весь процес жиросжигания відбувається без обмежень та лімітів. Унікальна формула Nutrex Lipo-6 Unlimited пропонує необмежені втрати ваги і рішучість менше їсти, необмежену кількість енергії для тренувань і необмежений фокус розумової концентрації. Nutrex Lipo-6 Unlimited забезпечує потужне жиросжигание з відмінним самопочуттям.
Активними інгредієнтами в Nutrex Lipo 6 UNLIMITED є Synephrine HCL, який стимулює бета-3-рецептори в організмі, підвищуючи метаболізм і рівень енергії, пригнічує апетит. Гуггулстероны, які знижують рівень ЛПНЩ, це поганий холестерин в організмі, підвищують вироблення гормонів щитовидної залози, покращуючи тим самим обмін речовин в організмі. Йохімбін HCL, який отримують з кори дерева йохімбін, допомагає організму забезпечувати необхідну кількість крові в тканинах, а це означає, що м'язи отримують необхідні поживні речовини з їжі, яка споживається після силового тренування тренування. Кофеїн безводний, збільшує метаболізм, фізичну енергії, жвавість розуму. Bioperine, екстракт перцю, який стимулює обмін речовин, що захищає клітини організму від окислення і виступає антиоксидантом, підвищуючи метаболізм.
Рекомендації із застосування: Приймайте по 2 рідкі капсули Lipo 6 UNLIMITED вранці і рідких 2 капсули в день. Починайте тільки з 2 рідких капсул у перші два дні (1 вранці і 1 ввечері) і збільшуйте дозу кожні два дні на 1 капсулу, поки не буде досягнуто максимальне дозування рідких капсул в день. Не перевищувати 4 капсули в день. Не приймати за 6 годин до сну. Приймати за 30-60 хв. до їжи.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook