Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Nutrex Lipo-6 Black Ultra Concentrate 60 кап

Виробник: Nutrex Research
447,70 грн
  • Description

Lipo-6 Black Ultra - це один з найсильніших і найбільш ефективних жіросжігателей, у світі спортивного харчування, що поєднує в собі очищення жирових рецепторів. Продукт Lipo-6 Black Ultra, це потужна суміш жиросжигающих сполук, і формула його працює на території, на яку не зазіхає ні одна із сучасних сумішей для зниження зайвої ваги.
Lipo-6 Black Ultra Concetrate, це перший в світі жіросжігателя який вирішує проблеми за трьома напрямками. Спочатку очищає він рецептори з допомогою фенилпропаноидов і їх перепрограмує на посилену підтримку міжклітинної взаємодії завдяки наявності монотерпенов. Очистивши рецептори жіросжігателя приступає до знищення жиру завдяки комплексу спалювання жиру, максимальної концентрації!
Рекомендації по застосуванню: приймати вранці 1 капсулу і 1 капсулу днем. Препарат має концентровану формулу з сильною дією. Не приймайте більше 1 капсули за прийом. І не приймайте більше 2 капсул на 24-годинний період. Для максимального результату приймайте капсули за 30 хвилин до їжі. Препарат не приймайте менше ніж за 6 годин до сну. Рекомендується комплекс приймати протягом 2-місячного циклу, але не більше, ніж 2 рази на рік.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook