Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Nutrex Lipo-6 Black Hers Ultra Concentrate 60 кап

Виробник: Nutrex Research
447,70 грн
  • Description

Nutrex створили в своїх лабораторіях суміш з найбільш потужних компонентів, що спалюють жир. Цей препарат виконує свою функцію на новому рівні, недоступному для інших жиросжигателей. Lipo-6 Black Hers вмить знищує жирові клітини.

Рекомендації по застосуванню:
Так як Lipo-6 є дуже потужним препаратом, найсуворіше дотримання інструкцій для застосування вкрай важливо. Для досягнення максимального ефекту приймайте по три таблетки вранці і три в другій половині дня. Ніколи не приймайте більше 6 таблеток на день. Приймайте за 6 годин до сну. Для досягнення найкращих результатів приймайте за 30 хвилин до прийому їжі.

Існує безліч продуктів для жінок для втрати ваги і всі вони стверджують, що вони екстремальні. Тепер в категорії так званих екстремальних формул, Nutrex ставить процес жиросжигания на інший рівень. За межами екстриму, за межами максимальної сили, набагато випереджаючи будь жіросжігателя, з усіх коли-небудь випробуваних вами, ми представляємо вам LIPO-6 Black Hers.

LIPO-6 Black Hers один із самих злих, сильних і екстремальних жіросжігателей, коли-небудь існували на цій планеті. Ми створили ультра потужну суміш нищить запаси жиру. Ні, це не означає, що жіросжігателя зроблений м'яким, тільки з-за того, що він для жінок. Наш потужний жіросжігателя працює там, де жоден жіночий жіросжігателя навіть не насмілювався і близько підійти. LIPO-6 Black Hers створений для того, щоб атакувати жир з інстинктом винищувача, постійно знищуючи його, при першому ж контакті.

Не помиліться з приводу LIPO-6 Black Hers, це екстремально сильний і серйозний жіросжігателя. LIPO-6 Black Hers настільки потужний, що ми перестраховуємося продаючи його вам! Якщо ви досягли плато разом з вашим поточним жіросжігателя і шукайте щось, що дійсно розбудить ваш процес жиросжигания і поставить його на новий рівень, то ви ідеальний кандидат для LIPO-6 Black Hers. LIPO-6 Black Hers єдиний жіночий жіросжігателя, який йде набагато далі, ніж інші схуднення. Він містить певні компоненти, які неймовірно ефективні для процесу жіросжіганія, тому LIPO-6 Black Hers не для людей зі слабкими нервами або не підготовлених! Якщо ви шукайте жіросжігателя, який працює також екстремально, як і ви на тренуванні, то LIPO-6 Black Hers швидко дасть вам результат, який ви шукайте.

Надзвичайно екстремальний знищувач жиру для жінок
- Систематичне 3-х сторонній вплив для радикального знищення жиру
- 2 потужних тиронина для гіпер активації метаболізму жиру
- Містить 3 види йохімбіну для максимального знищення жиру з проблемних зон
- Активізує коричневу жирову тканину шляхом впливу потужних тепловиділяючих сполук
- Значно підвищує температуру тіла для знищення жирових запасів
- Повністю рідке вміст капсул для максимального впливу і швидких результатів.

Склад на 1 порцію (3 капсули):

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook