Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Nutrex Lipo 6 Black 120cap

Виробник: Nutrex Research
520,30 грн
  • Description

Lipo-6 Black від Nutrex - це один з найсильніших і найбільш ефективних жіросжігателей, у світі спортивного харчування. Продукт Nutrex Lipo 6 Black, це потужна суміш жиросжигающих сполук, і формула його працює на території, на яку не зазіхає ні одна із сучасних сумішей для зниження зайвої ваги.
Nutrex Lipo-6 Black атакує підшкірну жирову прошарок з інстинктом вбивці, запрограмована на знищення зайвого жиру. При досягненні плато, звичайні схуднення перестають працювати, тоді саме час використовувати Nutrex Lipo-6 Black .
Nutrex Lipo-6 Black має дві форми тиронинов для гіперактивного метаболізму жирів, містить 3 форми йохімбіну для поліпшеного вивільнення жирів, активує буру адипозную тканину, завдяки вмісту фенилэтиламинов. Nutrex Lipo-6 Black збільшує безпечно температуру тіла і спалює зайві запаси жиру. Капсули з рідким наповненням забезпечують максимальне засвоєння
Рекомендації щодо застосування: Приймайте вранці 3 капс і 3 капс. у другій половині дня, на порожній шлунок. Цикл прийому препарату становить 8 тижнів, після чого слід зробити перерву на 4 тижні.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook