Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Lipo-6 Maximum Strength (120 капсул)

Виробник: Nutrex Research
496,10 грн
  • Description

Lipo-6 Maximum Strength - це перша добавка, яка використовує рідкі капсули, що сприяє максимальному засвоєнню, і допомагають досягти безпрецедентних результатів. Раніше не було формули, яка б використовувала просунуту систему доставки, швидку, ефективну і безпечну. Компанія Nutrex гарантує, що Lipo-6 Maximum Strength дасть потужний жиросжигающие ефект,
Lipo-6 Maximum Strength добавка для зниження ваги, розроблена для використання жінками, які зазнають труднощів від зайвого жиру в «впертих» місцях, як сідниці, стегна і поперековий відділ. Використовуючи рецептори в цих місцях Lipo-6 Maximum Strength реально працює, у той час як інші аналогічні препарати дають ефект загального характеру.
Lipo-6 Maximum Strength створений для тих, хто прагне до м'язистими рельєфному тілу, надає сильний, місцевий і загальний жиросжигающие ефект у чоловіків і жінок. До складу Lipo-6 Maximum Strength входять:
Синефрин HCl 20 мгр
Synthetic 99% гуггулстероны Z&E 1:1 20 мгр
Йохімбін HCL 3 мгр
Безводний кофеїн USP 200 мгр
Bioperine 5 мрг
Та інші інгредієнти, як сезамову олію, олеїнова кислота, желатин.
Рекомендації по застосуванню Lipo-6 maximum strength :
Приймайте 2 капсули вранці за 30 хв. до сніданку або ранкового тренування і 2 капсули днем.
Протягом перших 2-х днів приймайте тільки 2 капсули щодня, щоб дати організму звикнути, потім приймайте 3 капсули два дні і потім переходите на 4 капсули.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook