Menu

Cart

Content

Breadcrumb

No image set
zoom

Ironmaxx Green Tea 130 капс

Виробник: IronMaxx
312,34 грн
  • Description

Зелений чай - втілення життєвої сили, здоров'я і довгих років життя.
Історія цього унікального чаю сходить до давньої традиції і поширюється на період більше 5000 років до н. е. Зелений чай вже дуже давно оцінили в Китаї і Японії як відновлюючий і тонізуючий напій. Так майстер медицини Шень-нун, імператор Китаю, якось похвалив чай як найкращий засіб проти втоми і апатії. Зелений чай відомий на своїй батьківщині в Китаї, як джерело життєвої сили, здоров'я і довгих років життя. Екстракт зеленого чаю є багатим джерелом природних біологічно активних фітохімічних речовин-поліфенолів (катехіни, флавоноїди, фенольні кислоти) та Метилксантини (кофеїн, теофілін, теобромін). Екстракт також містить безліч вітамінів і мінералів, і користується все більшою популярністю в промислово розвинених країнах.

Поліфеноли!
Реально доведено позитивний вплив на здоров'я Зеленого чаю завдяки містяться в ньому поліфенолів. Дослідження показують, що поліфеноли перешкоджає росту ракових клітин в молочній залозі, легенях, шкірі, кишечнику і передміхурової залози. (Ланскі 2007) Ви захистити клітини від вільних радикалів і уповільнюють окислення клітинки. Вони не допускають жирових відкладень в артеріях і запобігають таким чином атеросклероз. Так товщина внутрішньої стінки судин у хворих з атеросклерозом була скорочена після використання поліфенолів протягом року на 30%. (Авирам 2004) Крім того, Медичного центру Університету Vanderbild вдалося довести в дослідженні, що регулярне вживання поліфенолів з фруктовим соком знижує ризик виникнення хвороби Альцгеймера на 76%. Поліфеноли також гальмують багато видів аеробних і анаеробних бактерій, що сприяють утворенню зубного нальоту і, отже, є чудовим засобом проти карієсу.

Катехіни нормалізують жировий обмін!
Катехіни в якості інгредієнтів для виробництва продуктів харчування - особливо входять до складу зеленого чаю використовуються все частіше і частіше. У 2003 р. дослідження в Азії показали зв'язок між вживанням зеленого чаю з незначними жировими відкладеннями в черевній області. Аналогічний результат дали медичні дослідження серед населення країн Заходу. Завдяки отриманим результатам досліджень, що катехіни можуть зменшити жирові відкладення, особливо вісцерального жиру, популярність зеленого чаю в світі значно зростає.

Які переваги має екстракт зеленого чаю для спортсменів?
Вчені припускають, що такі речовини, як Green Tea's Catechine-Polyphenol EGCG може позитивно вплинути на жировий обмін. Крім того, цікавим є те, що поліфеноли мають антиоксидантну активність, що особливо важливо для дуже активних людей. Попит на антиоксиданти сильно збільшився, тому що кожен вид спорту збільшує виділення вільних радикалів в організмі, що призводить до старіння клітин. Тому Екстракт зеленого чаю є не тільки вкрай корисним для здоров'я, але він ще нормалізує жировий обмін і підвищує витривалість і, як наслідок загальну ефективність.

Переваги:

* Підтримка ефективного жирового обміну!
* Знижує активність ферментів і зменшує споживання калорій з їжі!
* Захищає від вільних радикалів!
* Оптимізація витривалості та ефективності!
* Містить вітаміни та мінерали!
* Висока концентрація - 750 мг в однієї капсулі!

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook