Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Hydroxycut Hardcore Elite (100 капсул)

Виробник: MuscleTech
417,45 грн
  • Description

Hydroxycut Hardcore Elite, це спалювач жиру, який працює настільки ефективно, що ви будете вражені його результатом! Hydroxycut Hardcore Elite це спалювач жиру, який діє у чотирьох напрямках: супер-термогенез, потужна втрата ваги, посилення уваги і екстремальна енергія.
У склад 1 порції Hydroxycut Hardcore Elite входить 270 гр кофеїну, 100 мгр екстракту какао, 200 мгр екстракту зеленого кави, 250 мгр екстракт Coleus, 56,3 мгр екстракт йохимбе і 100 мгр L-теанін.
Препарат Hydroxycut Hardcore Elite впливає на організм спортсмена різким збільшенням енергії, поліпшенням уваги, швидкою втратою ваги.
Рекомендації по застосуванню: Приймати за 30-60 хв. до їди. Слід починати прийом поетапно: прийміть перший день 1 капсулу. На 2 і 3 день прийміть по 2 капсули один раз на день. На 4-й день і далі приймайте по 2 капсули 2 рази в день за 30-60 хв. перед сніданком і обідом. Перекушувати не слід між прийомами їжі. Для досягнення необхідного ефекту використовуйте препарат протягом 60 днів спільно з дієтою і тренуваннями. Не приймати за 5 годин до сну. Не приймати більше 4 капсул протягом 24 годин.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook