Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Hells Breath Mega Caps 120 caps

Виробник: Olimp Labs
538,45 грн
  • Description

Hell's Breath від Olimp чудово поєднує природні рослинні екстракти, які дають синергетичний ефект для поліпшення процесів розщеплення жиру. Hell's Breath підсилює інтенсивність обміну речовин. Ефективне дію hell's Breath засноване на посиленні вироблення тепла в організмі людини - термогенезе, що сприяє зниженню рівня жиру в організмі спортсмена. Продукт hell's Breath створений на основі останніх наукових дослідженнях.

Hell's Breath ефективний, так як він працює одночасно на чотирьох рівнях жіросжіганія з повним синергізмом активних речовин, які входять до його складу. Це кофеїн, який блокує розпад циклічного АМФ , підсилює дію деяких гормонів, таких як адреналін, який підвищує швидкість обміну речовин, стимулює ЦНС і постачає організм енергією. Екстракт малини, який підтримує і створює імпульс для початку розпаду жирів. Екстракт листя зеленого чаю, який є джерелом поліфенолів, катехінів, що забезпечує зниження активності ферментів розкладання катехоламінів і збільшує тривалість дії адреналіну і норадреналіну, дозволяючи їм діяти довше і ефективніше, за рахунок активізації процесу розкладання жиру. р. Екстракт насіння какао-бобів, що пригнічує активність ферментів і переводить ліполіз в стадію високої ефективності.
Рекомендації по застосуванню: Приймати препарат в залежності від ваги тіла. При вазі менше 70 кг, приймайте по одній капсулі 2 рази на день, якщо вага 70 кг, то по 1-2 капсули 2 рази в день, вранці за 30 хв. до сніданку і за 30 хв. до тренування. Запивати необхідно великою кількістю води. Не приймати препарат за 6 годин до сну.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook