Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Dyma-burn With Eph200 NEW 60кап.

Виробник: Dymatize Nutrition
254,10 грн
  • Description

Dyma-burn With Eph200 NEW має інноваційну формулу, яка сприяє максимальному спалюванню жирів і разом з тим, підтримує в організмі спортсмена високий продуктивний енергетичний рівень, який необхідний для ефективної силового тренування. На відміну від інших аналогічних продуктів Dyma-burn With Eph200 NEW дозволяє уникнути занепаду сил, що спостерігаються після енергетичних сплесків. Dyma-burn With Eph200 NEW відмінно справляється з жировими відкладеннями і гарантує комфортне самопочуття!

Ексклюзивна формула Dyma-burn With Eph200 NEW дозволяє тримати під контролем апетит, дозволяє позбавитися від зайвої ваги і забезпечує при цьому постійний заряд енергії. Продукт Dyma-burn With Eph200 NEW складається з найчистіших і характеризуються високою якістю компонентів, які ретельно відібрані спеціально для інноваційної формули Dyma-burn With Eph200 NEW . Входить в Dyma-burn With Eph200 NEW вітамін B5 (пантотенова кислота) 17 мгр, хром (пиколинат хрому) 100 мкгр. екстракт листя зеленого чаю і інші компоненти сприяють спалюванню жирової прошарку організму.
Рекомендації по застосуванню: Приймати по 2 капсули вранці перед прийомом їжі або вранці перед тренуванням і ввечері перед тренуванням, за 30 хв. до її початку. Продукт запивати 250-300 мл води. Вживати препарат не слід після 19.00

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook