Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Dren Drenbuterol (30 капсул)

Виробник: MHP
363,00 грн
  • Description

Dren Drenbuterol від компанії MHP , жіросжігателя нового покоління. Формула, використовувана в Dren Drenbuterol, сьогодні вважається унікальною на ринку харчових добавок. Препарат Drenbuterol відноситься до високоефективних сполук, мезолимбические бета-агоністи, ефективність яких вражає при боротьбі із зайвими жировими відкладеннями.

При виробництві Dren Drenbuterol компанія MHP використовує запатентовану формулу. Відноситься Dren Drenbuterol до класу термогенних жіросжігателей, що використовують природну утилізацію зайвих жирових накопичень в організмі людини, контролюють апетит, нормалізують обмін речовин, забезпечують емоційну врівноваженість і стабільність. При всіх перевагах жіросжігателя Dren Drenbuterol до лікарських засобів не відноситься і не представляє ніякої шкоди для організму. Препарат Dren Drenbuterol дійсно якісне засіб для зниження ваги в боротьбі з жировими відкладеннями!
Рекомендації по застосуванню: Приймати 1 капсулу щодня за 30 хв. до сніданку або перед силовий тренуванням, але не пізніше, ніж за 4 години до сну.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook