Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Animal Cuts (42 пак)

Виробник: Universal Nutrition
592,90 грн
  • Description

Animal Cuts від компанії Universal Nutrition - жіросжігателя, при виробництві якого використовується високоефективна запатентована формула. Більшість жіросжігателей, ринку спортивного харчування, мають класичну формулу (ефедрин+аспірин+кофеїн). Формула представляється жиросжигателя дає максимальний результат за короткий час. Але у неї є один великий мінус, це швидке звикання організму людини до препарату.

Препарат Animal Cuts, завдяки яскраво вираженому термогенному ефекту здатний видаляти зайву жирову тканину з максимальною ефективністю без будь-яких негативних наслідків. Одночасно Animal Cuts це спеціальний комплекс, компоненти якого організму людини допомагають активізувати процеси метаболізму, знищуючи тим самим жирові відкладення природним шляхом! Animal Cuts унікальний жіросжігателя, який не має не має аналогів на ринку спортивного харчування. Він у найкоротші терміни допоможе побороти зайву вагу і зрадити фігурі атлетичності!
Одна порція ANIMAL CUTS містить 800 мгр м'яких натуральних діуретиків на трав'яній основі, куди входять корінь кульбаби, корінь гортензії, мучниці, насіння селери і ягоди ялівцю. При застосуванні синтетичних діуретиків наноситься шкоди організму, так як вони дуже швидко виводять з організму електроліти, і калій теж, а м'язи при цьому втрачають обсяг. В даному препараті використовуються виключно натуральні діуретики.
РЕКОМЕНДАЦІЇ із ЗАСТОСУВАННЯ: Приймайте ПО 2 порції в день протягом 3-х тижнів. 1 порцію після пробудження, другу через 4-6 годин після першого прийому. Потім робіть перерву на 1 тиждень. Після перерви курс можна циклічно повторювати до досягнення бажаного результату. Термогенний комплекс знаходиться в червоних капсулах, діуретичний - синіх.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook