Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

7-Keto 100 мг (60 капсул)

Виробник: NOW
338,80 грн
  • Description

Препарат 7-Кето називають ще "фонтан молодості". 7-Кето - це спалювач жиру, метаболіт дегідроепіандростерон (DHEA), що виробляє в людському організмі в корі надниркових залоз, гормон, який має назву як "гормон молодості". Дослідження показали, що 7-Кето, як і DHEA уповільнює процеси старіння в організмі. Але, на відміну від DHEA 7-Кето був позбавлений низки недоліків, заробивши тим самим величезну популярність!

Головна особливість препарату 7 - Кето в нормалізації ваги. Препарат нормалізує вагу і підтримує його в оптимальних межах. 7-Кето знижує сприйнятливість до стресів, покращує імунітет і дозволяє визначити на початковій стадії мутуючі клітини, захищаючи організм від розвитку ракових захворювань. Тести довели, що добавка 7 - Кето покращує роботу пам'яті, і викликає термогенез тіла. Ще препарат знижує кров'яний тиск та благотворно впливає на роботу серцево - судинної системи.
7 - Кето приймають для уповільнення ознак раннього старіння, для зниження маси тіла, для поліпшення мозкової діяльності, при низькому імунітеті, при поганій роботі серцево - судинної системи та високому кров'яному тиску.
В даний час 7-Кето вивчений і запатентований. Безпечна доза 200 мг речовини.

Рекомендації по застосуванню: Приймати по 1 капсулі 1 - 2 рази на день з їжею.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook