Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Orange Triad (270 таблеток)

Виробник: Controlled Labs
544,50 грн
  • Description

Orange Triad - поєднує в собі найбільш вивчені і ефективні вітаміни, мінерали та поживні речовини для підтримки оптимального травлення, імунної системи, підвищеного тонусу - об'єднані в одну харчову добавку, прийняту два рази в день. Купити спортивне харчування для поліпшення ваших результатів, вашої витривалості і досягнень.
Унікальність атлетів в тому, що вони навмисно піддають своє тіло неймовірним навантажень і кардіо навантажень. З часом імунна система слабшає. Довше відновлюються м'язи, сухожилля, зв'язки. Це означає, що ви не можете тренуватися так часто, як хотіли б. Дефіцит сил і енергії означає, що ви не отримуєте оптимальних результатів під час тренування. Креатин не тільки збільшує витривалість в рази, так само ростуть силові показники і активується м'язовий зростання
З продуманою формулою цього унікального препарату у спортсмена буде надійна м'язова захист, ефект якої буде означати можливість проведення тривалих супертренировок, з високою позитивною віддачею для всього тіла. В комплекс Orange TRiad включені найбільш ефективні вітаміни, а також поживні речовини в ідеальних пропорціях. Таким чином, при прийомі цієї добавки всього два рази за день у організму буде все необхідне, щоб продуктивно займатися в спортзалі, а також швидко і якісно відновлюватися після проведеного тренінгу.

Довірте турботу про свій організм професійного поливитаминному комплексу Orange TRiad, щоб залишатися активним, бадьорим і сильним. Численні наукові дослідження підтвердили ефективність цього натурального і безпечного препарату.

Комплекси для хрящів і суглобів змащують їх, збільшують пружність сполучної тканини, в той час як травний та імунний комплекси включають в себе натуральні протизапальні засоби, що сприяють травленню, і поживні складові, щоб вивести ваші тренування на більш високий рівень продуктивності.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook