Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Armor-V (180 капсул)

Виробник: MusclePharm
441,65 грн
  • Description

ARMOR-V від MusclePharm - це унікальне поєднання цілого комплексу вітамінів і мінералів, корисних жирів і пробіотиків, яке покликане надати підтримку організму спортсмена для досягнення високих результатів.

КОМПЛЕКС ФРУКТІВ І ОВОЧІВ. Armor-V містить біологічно цінну суміш 26 концентратів фруктів і овочів, які містять природні антиоксиданти, ферменти, поліфеноли, каротиноїди, вітаміни і мінерали та інші активні природні сполуки, що надають сприятливу дію на ваше здоров'я. Кожен компонент продукту ретельно підбирався спортсменів з урахуванням високої інтенсивності навантажень і жорстких вимог до змагань.

АНТИОКСИДАНТИ І ПОМІЧНИКИ ІМУНІТЕТУ.Цей комплекс має сильну підтримку імунітету і кислотного балансу, покращує роботу серця і нормалізує баланс гормонів. Потужна імуно-формула включає DMG, астаксантин, транс-ресвератрол, лікопін і лютеїн - супер-антиоксидантні з'єднання - і три мільйони бактерій-пробіотиків. Пробіотики покращують травлення і підвищують якість засвоєння білків.

ДЕТОКСИКАЦІЯ ОРГАНІЗМУ.Постійні інтенсивні тренування, а також шкідливий вплив навколишнього середовища і негативні емоції призводять до клітинних порушень. Armor-V містить корисні речовини, що допомагають організму очистити життєво важливі органи, підтримати роботу печінки.

НЕЗАМІННІ ЖИРНІ КИСЛОТИ. В Armor-V входить ідеальна комбінація Омега 3-6-9 з кокосовим маслом для нормалізації рівня корисних ліпідів. Ці жири покращують роботу серцево-судинної, ендокринної і нервової систем, вироблення гормонів, що активують метаболізм, беруть участь у роботі репродуктивної та імунної систем.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Приймайте по 1 порції в день, що відповідає 6 капсул продукту. У період змагань та інтенсивних фізичних навантажень можете збільшити добову дозу до 2 порцій: 6 капсул вранці і в другій половині дня. Запивайте капсули великою кількістю води.

Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу продукту.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook