Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Ultra Whey Pro (2270 грамм)

Виробник: Universal Nutrition
955,90 грн
  • Description

Гідролізований концентрат сироваткового протеїну VP2 (VP2 Whey Protein) - найкращий препарат для спортсменів, що бажають збільшити м'язову масу, зменшити жирові відкладення і відновлюватися як можна після великих фізичних навантажень.
Необхідність білкової дієти для набору м'язової маси не піддається сумнівам, як і той факт, що організм не може взяти з споживаної їжі, необхідну кількість протеїну. У препараті VP2 Whey Protein використовуються технології виготовлення спортивного харчування, що дозволяють доставляти до м'язів з великою швидкістю необхідний протеїн. В результаті, застосування протеїнового комплексу, ви даєте можливість м'язовим клітинам організму перейти в режим безперервного анаболізму, тобто створення нових клітин І без допомоги VP2 Whey Isolate не обійтися. Цей протеїновий коктейль найкращим чином задовольнить потребу організму спортсмена в білку. Вживаючи VP2 Whey Isolate, ви уникнете катаболізм, і підвищити швидкість набору м'язової маси на 615% порівняно з вживанням інших протеїнових коктейлів.

Склад однієї порції VP2 Whey Protein (28 г):

Калорії - 105 (з жирів - 5)
Білок - 24 гр
Вуглеводи - 2 гр
Жири - 0,5 гр
Холестерин - 0 гр
Натрій - 70 мгр
Калій - 120 мгр
Кальцій - 100 мгр
Залізо - 0,25 мгр
Витаин А - 38 IU
Вітамін С - 0,3 мгр

Рекомендації по вживанню і дозування:

Розчинити одну порцію VP2 Whey Protein в 300-400 мл води або знежиреного молока. Вживати порцію VP2 Whey Protein за півгодини до і відразу по закінченню силового тренування. У разі необхідності можна збільшити разову дозу до 2-х порцій.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook