Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Syngex (2230 грамм)

Виробник: VPX
943,80 грн
  • Description

Syngex Protein, це унікальна суміш з ізоляту і концентрату сироваткового протеїну, яка містить SpiroFuse Reverse Osmosis (SFRO).

З гордістю представляє компанія VPX нову передову розробку Syngex, безпрецедентну суміш з ізоляту і концентрату сироваткового протеїну, яка містить в основі складу не бачений раніше компонент SpiroFuse Reverse Osmosis або SFRO.

10 років тому, компанія VPX стала першим виробником, яка випустила гейнер, що містить ізолят сироваткового протеїну, що пройшов через кераміку фільтрацію по технології мікрофільтрації поперечним потоком. Стала така методика очищення, одним з видатних проривів в області спортивних харчових добавок, підштовхнувши індустрію спортивного харчування до нових технологічних досягнень. Раніше індустрія харчового спортивного харчування випускала лише концентратів сироваткового протеїну або іонообмінний сироватковий протеїн низької якості. В результаті технологічних досягнень, на сьогоднішній день компанія VPX використовує технологію нових мембранних систем, виробляючи ізоляти сироваткового протеїну з чистотою білка, що становить 99%. Дані продукти спортивного харчування характеризуються високою концентрацією микрофракций білка з низькою молекулярною вагою (LMWF).
VPX Syngex, це безпрецедентний новий ізолят сироваткового протеїну SpiroFuse Reverse Osmosis (SFRO), який містить насичений концентрат сироваткового протеїну з незайманою глобулой жирів. Даний продукт має 20 гр. біологічно цінного білка на порцію і збагачений мікрофракціями біологічно активного білка.
Рекомендації по застосуванню VPX Syngex:
Змішайте для приготування протеїнового коктейлю 1 мірну ложку порошкової суміші Syngex з 120-200 мл холодної води. Рекомендується приймати продукт 2-3 рази в день. Рекомендується також випивати додатково 350-450 мл води після кожного прийому протеїнового коктейлю.
Порцій в упаковці (кількість порцій залежить від смаку і маси):
2,27 кг - близько 85.
908 г - близько 34.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook