Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Pro Complex (2072 грамм)

Виробник: Optimum Nutrition
1246,30 грн
  • Description

Купити протеїни Pro Complex (2072 грам) від компанії Optimum Nutrition у своєму складі містить ультрафільтраційних сироваткових білок, гідролізат сироваткового білка (пептиди), іоннозамещенний сироваткових білок, а також яєчний альбумін. Це все робить представлений продукт на порядок вище за якістю, в порівнянні з аналогами!
Для набору м'язової маси необхідний людському організму білок, без нього не обійтися ніяк, його необхідно придбати. Протеїн безпосередньо сприяє зростанню м'язів, переходу від катаболічних до анаболічну стану і відновлення пошкоджених м'язових волокон.
Містить цілих 60 грамів білка високої якості кожна порція протеїну Pro Complex (2072 грам). Відрізняється цей продукт високим вмістом амінокислот з розгалуженими боковими ланцюгами. Серед корисних речовин, які входять до складу продукту, можна виділити: антиоксидантні вітаміни А, С, Е, вітаміни В-комплексу і 200 мкг піколіната хрому. Містить всього продукт 2 г вуглеводів і 1г жиру, що робить його надзвичайно ефективним при наборі без жирових відкладень, чистої м'язової маси!
Призводить прийом однієї порції протеїну Pro Complex до негайного процесу нарощування і відновлення м'язової тканини. Продукт легко розчиняється у будь-якому напої, його приготування займе кілька секунд. Даний протеїн неперевершений смак, який доведеться всім по душі!
Тільки якісний протеїн для будь-якого спортсмена є основою дієти. Користь білка незаперечна, сучасні люди все частіше його використовують, щоб бути красивими і здоровими, а не тільки для росту м'язової маси. Дуже різноманітні функції білка в організмі людини.
Рекомендації до застосування:
Додайте 2 ложки (74 г) протеїну Pro Complex в 200-250 мл води або улюбленого напою. Використовуйте продукт залежно від потреб організму в якісному білку.
Приймати продукт можна між прийомами їжі, перед, а також після спортивного тренування, на ніч.
Для нормального фізичного розвитку людині необхідно не менше 2 гр. білка на добу на 1 кг ваги.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook