Menu

Cart

Content

Breadcrumb

No image set
zoom

ON Platinum Hydro Builder 20 serv. (1,04 kg) шоколад

Виробник: Optimum Nutrition
836,41 грн
  • Description

Optimum Nutrition Platinum Hydrobuilder
Якщо ви стали помічати, що зростання вашої м'язової маси сповільнилося, немає колишніх показників, хоча інтенсивність вправ залишилася без змін, значить, пора щось міняти. Однією з кращих спортивних добавок, яка допоможе значно збільшити міць і витривалість ваших м'язів, зменшити цикл відновлення між тренуваннями, є Platinum Hydrobuilder.
Новий продукт Hydrobuilder має ефективну схему роботи. Він здатний поетапно поставляти необхідні білки для вашого організму. Спочатку препарат швидко віддає сироватковий протеїн і гідролізований білок яєць, трохи пізніше, він повільно виділяє міцелярні казеїн. Для підвищення продуктивності препарату була використана нова формул CreaPep - живильної пептидами спрямованої доставки, BetaPower з використанням природного бетаїну і креатин - Creapure.
У Hydrobuilder входять 13,5 гр. спеціальних амінокислот, причому ця порція дуже малокалорійна - всього 180к, тому набір жирової тканини під час застосування препарату вам не загрожує. Щоб ще більше підвищити вплив спортивної добавки на м'язи, підвищити їх тонус і позбутися від повноти, можна використовувати Platinum Hydrobuilder від Optimum Nutrition Спортивне преміум-протеїновий комплекс має такі характеристики і наповнювачі:
- білкові добавки HYDROWHEY & HYDROEGG;
- запатентовані пептиди для живильної доставки CreaPep;
- білки міцелярного казеїну;
- 13,5 гр. EAAs для прискореного відновлення м'язів;
- 5 гр. Creapure, спрямованого на стабілізацію зростання сили;
- 2,5 гр. аналога природного бетаїн BetaPower, підвищує енергію і потужність;
- комплекс ферментів, поліпшують функціонування травної системи;
- амінокислоти ВСАА, а також цитрулін, глютамін і аргінін.
Количествопитательных речовин в порції продукту (52 м):
Насичені жири 2
Холестерин 0,05
Вуглеводи 8
Харчова клітковина 2
Амінокислотна суміш 2
Білок 30
Кальцій 0,2
натрій 0,35
Micronized Creapure 5
BetaPower 2,5
Цукор 2
Калорії жирів 25
Всього 180 калорій
Великий комплекс амінокислот BCAA містить безліч необхідних для вашого спортивного зростання елементів. До його складу входять мікронізовані глютамін і аргінін, лейцин, ізолейцин, валін, аланін і цитрулін, а також таурин і карнітин тартрат. Ферментний склад препарату (200 мг): протеаза, целюлаза, амілаза, лактаза, ліпаза і волокна буряків. Інші інгредієнти:
- протеїнова суміш, состящая з міцелярного казеїну;
- білок яйця і концентрат і изотят протеїну сироватки;
- вершки (кокосове масло, сироп глюкози, казеїнат натрію, діоксид кремнію і титану, моно - і дигліцериди фосфат дикалия, екстракти куркуми та аннато, а також ароматизатори).
- какао, фірмова суміш Gum Blend (містить карагенан, целюлозну і ксантанова камедь), полідекстроза, сукралоза, лецитин, сіль і ацесульфам калію.
Застосування: Спожити одну порцію спортивного комплексу PLATINUM HYDROBUILDER не пізніше півгодини після закінчення циклу навантажень. У дні відпочинку рекомендується приймати вранці, а також між прийомами їжі. Застереження для алергетиків: Дана спортивна добавка містить соєвий лецитин, елементи яєць і молока

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook