Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Muscle Milk (2240 грамм)

Виробник: CytoSport
901,45 грн
  • Description

Завдяки Muscle Milk м'язи починають рости набагато швидше, ніж при вживанні сироватки, гейнери або навіть креатину. Це тому, що є препарат першим у своєму роді продуктом, в якому скопійовані властивості самого природного анаболика - молока матері-годувальниці.
До теперішнього часу секрет такого унікального впливу на зростання м'язів людського молока не був відомий, але фахівці Cytosport, після декількох років досліджень, змогли його розгадати!

Продукти Cytosport, в результаті такого серйозного відкриття змогли вийти на новий рівень якості. Після цього відкриття, головною подією став випуск препарату для м'язового зростання Muscle Milk. Сприяє, використовувана формула, більш активному м'язевого росту, завдяки тому, що було скорочено в продукті кількість жиру і лактози, а також ученим вдалося відтворити ліпіди, що містяться в материнському молоці.
Завдяки натуральному складу і високоякісній сировині, що використовується при виробництві продукту, він абсолютно нешкідливий і ускладнень не викликає.

Ефективність даного продукту полягає в тому, що:

1. Увійшла до складу продукту унікальна і спеціально розроблена амінокислотна формула , яка сприяє швидкому м'язового зростання і відновлення після спортивних тренувань.

2.Креатиновая матриця, яка входить до складу продукту збільшує приріст сухої м'язової маси і запобігає розпад м'язових волокон, при цьому активізуючи їх приріст.

3. Пептиди, які присутні у складі продукту знищують жирові відкладення , зміцнюють кісткову тканину .


Переваги даного продукту:

• Швидко засвоюється
• нешкідливий для організму
• Сприяє зростанню сухий м'язової маси
• Зміцнює в цілому організм.
Спосіб приготування:
Щоб приготувати одну порцію коктейлю потрібно змішати 2 мірні ложки сухої суміші з 400мл соку або молока.

Рекомендації по прийому:

Приймати продукт рекомендують щодня 2 рази на добу.
З ранку після сніданку і ввечері перед сном.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook