Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

ISO-100 (2250 грамм)

Виробник: Dymatize Nutrition
1207,58 грн
  • Description

Протеїнова добавка ISO-100 високої якості є представником нового покоління високо технологічних препаратів від компанії Dymatize Nutrition для спортсменів. Цей препарат має високий вміст активних компонентів таких, як таурин, глютамін, посилений склад BCAA, який містить L-ізолейцин, L-лейцин, L-валін. Крім цього, купити гейнер, що містить препарат, що характеризується наявністю особливої матриці, яка обумовлює його унікальний біологічний потенціал.
Протеїнова суміш ISO-100 грамотно збалансована фахівцями компанії Dymatize містить більше 90% від загальної маси изолята сироваткового білка. Завдяки чому препарат є відмінним конкурентом для раніше випущених продуктів інших компаній, так як в них можна виявити лише 50-70% білка.
При цьому ISO-100, який випущений фірмою Dymatize Nutrition, у своєму складі не містить вуглеводів. Завдяки чому, продукт підходить ідеально для застосування під час проведення дієтичних курсів з низькою калорійністю. До складу засобу входить лизофосфатидилхолин, який дозволяє багаторазово підвищити синтез білка в організмі людини. У складі ISO-100 немає лактози, що обумовлює його хорошу переносимість без прояву побічних ефектів і можливість використання його у людей з підвищеною чутливістю до даного компоненту.
Фахівці компанії з виробництва спортивного харчування Dymatize Nutrition, при розробці протеїнової добавки ISO 100, використовували абсолютно унікальну формулу. Завдяки чому препарат сприяє підтримці позитивних показників балансу азоту в організмі. В результаті вдається досягти створення оптимальних умов для росту м'язових волокон, а також відновлення їх у найкоротші терміни. Це засіб на сучасному ринку спортивного харчування не має практично гідних аналогів, які б могли зрівнятися з ним за показниками ефективності, збалансованості та безпеки.
Входить до складу ISO-100 ізолят сироваткового протеїну високої якості, CMC Gum, хлорид калію, LPC (лизофосфатидилхолин), ксантановое гумі, а також штучні і натуральні ароматизатори.
Рекомендації по застосуванню даного препарату:
1 або 2 мірні ложки розчинити в 250-350 мл молока, води або соку. Застосовувати 2-3 рази в день в залежності від ваги тіла.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook