Menu

Cart

Content

Breadcrumb

No image set
zoom

Ironmaxx Musclin Protein 750 г ваниль

Виробник: IronMaxx
597,14 грн
  • Description

ІRONMAXX MUSCLIN V. 2.0
Виробник - IronMaxx (Німеччина)

Німецька компанія IronMaxx давно зарекомендувала себе на міжнародному ринку як виробника спортивного харчування високої якості. Цьому сприяє і ретельний вибір сировини і суворе дотримання технологічних, медичних та інших норм на всіх етапах виробничого процесу. В цей раз компанія IronMaxx створила першокласний протеїновий продукт MUSCLIN V. 2.0, метою якого є нарощування фізичної сили атлетів у сфері бодібілдингу та силових видів спорту.
Формула MUSCLIN V. 2.0 являє собою складну протеїнову матрицю, в основі якої - різноманітні білки тваринного походження: молочний протеїн, купити креатин та його ізолят, яєчний протеїн - альбумін. В якості протеїнової складової: велика група амінокислот, включаючи найважливіші BCAA і L-глютамін для побудови м'язів. Формулу продукту доповнює ряд цінних мінеральних речовин і вітамінів. Ретельно вивірена комбінація компонентів, багато з яких посилюють свої властивості при взаємодії один з одним, дозволяє значно підвищити ефективність продукту MUSCLIN V. 2.0. Різна швидкість всмоктування і засвоєння білків забезпечує організм безперервним потоком протеїнів протягом тривалого періоду часу. Організм продовжує отримувати протеїнову підтримку протягом декількох годин після прийому білкового гейнера, що змушує його працювати в анаболическом режимі, охороняючи м'язові клітини від катаболічних руйнування. Як результат - інтенсивне зростання м'язової маси.

Продукт Musclin V. 2.0 від IronMaxx містить 85% відсотків білка, що підтверджує його високу поживну та біологічну цінність. Регулярне вживання цієї насиченої протеїнової суміші дає організму збільшення сухої м'язової маси. Вітаміни і корисні мінеральні елементи активізують діяльність всіх систем організму, полегшують засвоєння основних білкових компонентів, покращують процеси метаболізму.

Мінімальний відсоток жирів і вуглеводів у формулі продукту Musclin V. 2.0 від IronMaxx дозволяє повністю задовольняти потребу в білках, не обтяжуючи організм зайвими калоріями. Необхідно відзначити, що протеїнова суміш Musclin V. 2.0 відмінно розчиняється у воді, володіє високим ступенем засвоєння і не дратує шлунок.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook