Menu

Cart

Content

Breadcrumb

No image set
zoom

Ironmaxx Beef Jerky 12 * 50gr

Виробник: IronMaxx
81,53 грн
  • Description

Яловичий протеїн - продукт 21-го століття! Один з кращих білків для набору м'язової маси той, який міститься в яловичині. Тому виробники IronMaxx створили спеціальну лінію для любителів м'яса - 100 % Beef Protein. М'ясний протеїн виготовляють з високоякісного яловичого м'яса, який стане прекрасним будівельним матеріалом для ідеального рельєфного тіла. Такий протеїн легко розчиняється у воді і швидко засвоюється організмом. На відміну від натурального м'яса, протеїну засвоюється цілих 85 %! Але в м'ясному протеїні міститься безліч корисних вітамінів і мінералів, а також майже немає жиру. У складі м'ясного протеїну IronMaxx містяться амінокислоти, які так необхідні для організму спортсмена, а саме: • ізолейцин - нормалізує цукор в крові; • лейцин - важлива амінокислота для створення нових структурних молекул білка; • валін - відновить пошкоджені тканини, при цьому надаючи стимулюючу дію. Новинка 100 % Beef Protein IronMaxx вже набирає популярність серед любителів тренувань. Спробуйте м'ясний протеїн і ви, точно не пошкодуєте!
Чому IronMaxx 100% Whey Protein особливо важливо вживати після тренування? Тому що в процесі тренування необхідна для виконання вправ енергія виробляється з глюкози, що міститься в крові, і глікогену, сконцентрованого в м'язах і печінці. За виснаження цих ресурсів поповнення енергії відбувається м'язового білка. Щоб такого не допустити, потрібно відразу дати організму легко засвоюється високобілкову їжу для підживлення м'язів.
Сироватковий протеїн - це білок молочної сироватки високий ступінь біодоступності. Завдяки хорошій швидкості засвоювання організмом амінокислоти даного типу білка швидко добираються до м'язових клітин, щоб забезпечити їм повноцінне харчування, в результаті чого відбувається інтенсивне зростання м'язової маси і відновлення пошкоджених клітин. Важливо відзначити, що сироватковий протеїн займає найвищу сходинку в білковій ієрархії - він має найвищу біологічну цінність, відмінну засвоюваність і максимальний процентний вміст амінокислот. Крім того, відомі сильні імунні властивості сироваткового протеїну, благотворно впливають на організм.

100% Whey Protein від IronMaxx на базі сироваткового протеїну - це саме той тип спортивного харчування, який необхідний тренується атлетові для активізації м'язового метаболізму, нарощування чистої м'язової маси і відновлення м'язів після інтенсивного тренування!

ПЕРЕВАГИ 100% WHEY PROTEIN:

- Ефективний і поживний при змішуванні з водою

- Містить повний спектр будівельних амінокислот, включаючи BCAA і глютамін

- Забезпечує значне зростання чистої м'язової маси без жиру

- Запускає анаболічні реакції в організмі

- Швидко і якісно засвоюється

- Перешкоджає катаболізму

- Містить мінімум жирів і вуглеводів

- Вільний від лактози і холестерину

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook