Menu

Cart

Content

Breadcrumb

No image set
zoom

Ironmaxx 100 % Whey Protein 2350 кг

Виробник: IronMaxx
1450,49 грн
  • Description

IRONMAXX 100% WHEY PROTEIN
Виробник - Iron Maxx (Німеччина)
Пропонуємо вам спробувати 100% Whey Protein від німецького розробника і виробника спортивного харчування IronMaxx. Як і вся продукція цієї компанії, новий сироватковий протеїн зроблений на основі високоякісної сировини, пройшов усі необхідні стадії очистки та суворого технічного контролю.

Особливість і унікальність 100% Whey Protein, розробленого IronMaxx, полягає в його здатності розчинятися у воді, утворюючи повноцінний протеїновий напій. Як правило, білкові коктейлі готуються із суміші протеїнового порошку і молока для більшої насиченості і поживної цінності. Однак крім поживної цінності молоко привносить в напій певну кількість калорій і жирів, не завжди бажаних при напрацюванні атлетами «чистої» м'язової маси. Жирність молока може знижувати засвоєння білка. Крім того, у багатьох спостерігається алергія (аж до непереносимості) на молочну лактозу з-за нестачі або відсутності спеціальних ферментів для її перетравлення. Саме тому IronMaxx створив 100% Whey Protein, який при змішуванні з звичайною питною водою утворює насичений, відмінно засвоюється високобілковий гейнер, кожна порція якого забезпечує організм атлета, що тренується майже сорока грамами добірного сироваткового білка. При мінімальній кількості жирів і вуглеводів 100% Whey Protein містить практично весь основний спектр незамінних, умовно-незамінних і замінних амінокислот, необхідних для побудови і відновлення м'язової маси.
Чому IronMaxx 100% Whey Protein особливо важливо вживати після тренування? Тому що в процесі тренування необхідна для виконання вправ енергія виробляється з глюкози, що міститься в крові, і глікогену, сконцентрованого в м'язах і печінці. За виснаження цих ресурсів поповнення енергії відбувається м'язового білка. Щоб такого не допустити, потрібно відразу дати організму легко засвоюється високобілкову їжу для підживлення м'язів.
Сироватковий протеїн - це білок молочної сироватки високий ступінь біодоступності. Завдяки хорошій швидкості засвоювання організмом амінокислоти даного типу білка швидко добираються до м'язових клітин, щоб забезпечити їм повноцінне харчування, в результаті чого відбувається інтенсивне зростання м'язової маси і відновлення пошкоджених клітин. Важливо відзначити, що сироватковий протеїн займає найвищу сходинку в білковій ієрархії - він має найвищу біологічну цінність, відмінну засвоюваність і максимальний процентний вміст амінокислот. Крім того, відомі сильні імунні властивості сироваткового протеїну, благотворно впливають на організм.

100% Whey Protein від IronMaxx на базі сироваткового протеїну - це саме той тип спортивного харчування, який необхідний тренується атлетові для активізації м'язового метаболізму, нарощування чистої м'язової маси і відновлення м'язів після інтенсивного тренування!

ПЕРЕВАГИ 100% WHEY PROTEIN:

- Ефективний і поживний при змішуванні з водою

- Містить повний спектр будівельних амінокислот, включаючи BCAA і глютамін

- Забезпечує значне зростання чистої м'язової маси без жиру

- Запускає анаболічні реакції в організмі

- Швидко і якісно засвоюється

- Перешкоджає катаболізму

- Містить мінімум жирів і вуглеводів

- Вільний від лактози і холестерину

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook