Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

COR-Performance Whey (1800 грамм)

Виробник: Cellucor
1010,35 грн
  • Description

Сироватковий протеїн «COR-Performance Whey Cellucor» створений з використанням ізоляту і концентрату. До його складу входять різні амінокислоти, і продукт при цьому практично не містить жири і вуглеводи. Завдяки чому, комплекс «COR-Performance Whey Cellucor» ідеальною є добавкою для розвитку мускулатури. Допоможе прискорити щоденний прийом продукту засвоєння білків і необхідними компонентами наповнить організм. Крім цього, вживання протеїнової добавки збалансувати допоможе азот в організмі протягом доби.
Позитивні якості «COR-Performance Whey Cellucor»:
• Покращує відновні процеси;
• Зменшує процес катаболізму в м'язах;
• Прискорює синтез білка;
• Підвищує в крові кількість вільних амінокислот;
• Поповнює запаси білка в організмі;
• Підтримує баланс азоту, що сприяє прискоренню набору м'язової маси.
Входять до складу протеїну «COR-Performance Whey Cellucor» стандартна комбінація ізоляту і концентрату. Такі білки незамінним джерелом є всіх важливих амінокислот. Новітні способи фільтрації дали можливість виробнику видалити практично всі вуглеводи і жири, що позитивно впливає на переробку добавки організмом і дуже підвищує харчову цінність продукту. Спортсмени помітили, що приємний комплекс на смак, добре розводиться у воді, без грудочок. Також треба знати, що немає в продукті глютену та інших шкідливих компонентів, що відрізняє даний продукт від багатьох протеїнових комплексів.
Застосування «COR-Performance Whey» значно прискорить ріст м'язів, але при цьому, систематичні тренування мають велике значення. Буде набагато легше дотримуватися дієти, так як в основному, скласти раціон харчування непросто через продуктів, що містять жири.
До складу продукту свходят: сироватковий ізолят, камедь целюлозна, концентрат, барвники (штучні і натуральні), камедь ксантанова, лактоза, какао, сіль, сукралоза, калій, протеаза.
Приймати цю харчову добавку необхідно кілька разів на добу (2-4 рази) по одній або дві порції за прийом, все залежить від індивідуальної потреби в білку. Потреба в білку помітно збільшується при систематичних і активних тренуваннях для нарощування м'язової маси. Саме цим пояснюється популярність протеїнових добавок. При нестачі їжі, яка містить білок, можна збільшити кількість прийомів продукту на добу. Виготовляється коктейль з декількох порцій на 300 мл води.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook