Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

BSN Syntha-6 Isolate 1820г

Виробник: BSN
986,15 грн
  • Description

Syntha-6 Isolate підтримує збільшення м'язового зростання, прискорює процес синтезу білків, сприяє швидкому відновленню організму після силових тренувань, сприяє збалансованому харчуванню, допомагає внаслідок чого, керувати вагою спортсмену.

BSN Syntha-6 Isolate , це новий ультра - преміум протеїновий порошок, який зроблений з 100% изолята протеїну. 50/50 суміш з ізоляту білка молочної сироватки і молочного протеїну, який є високоякісним джерелом повільного перетравлення казеїну. Забезпечує унікальна Isolast формула білкової матриці поєднання повільного і швидкого вивільнення білків, що сприяє поступовому вивільненню амінокислот для живлення м'язової маси. В результаті цього, BSN Syntha-6 Isolate, це ідеальний відновлювальний після тренувальний коктейль. Задовольнить BSN Syntha-6 Isolate найвишуканіших гурманів, так як не має смак собі рівних, незважаючи на те, що містить Syntha-6 Isolate вдвічі менше вуглеводів і жирів, ніж звичайний Syntha-6.
Завдяки низькому кількістю калорій і функціональної суміші швидкого і повільного вивільнення джерел білка, підходить Syntha-6 Isolate ідеально для використання між прийомами їжі або перед сном. Syntha-6 Isolate , це преміум інноваційна білкова добавка з гнучким амінокислотним профілем і неперевершеним смаком.
До складу Syntha-6 Isolate в 38 м 100 м входить:
Енергетична цінність 140 ккал 368 ккал
Білки 25 м 65 г
Жир 1,5 гр.4 р
Насичені жири 0,5 гр.1,3 г
Транс жири 0гр.0 м
Холестерин 15 мг 40 мг
Натрій 190 мг 500 мг
Вуглеводи 7g.18 г
Харчові волокна 2г.5 г
Цукор 2г.5 г
Інформація про аллергенах: містить Syntha-6 Isolate інгредієнти молока і сої (лецитин).
Рекомендації по застосуванню: Приймати 1 мірна ложка на 250 мл холодної води або будь-якого напою. Для збільшення споживання білка на порцію і отримання дивовижного смаку молочного коктейлю, використовуйте знежирене молоко.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook