Menu

Cart

Content

Breadcrumb

No image set
zoom

biotech ULTRA LOSS SHAKE, 500g

Виробник: BioTech
356,80 грн
  • Description

Ultra Loss Shake - повноцінне джерело здорової енергії - містить всі необхідні вітаміни, мінерали, мікроелементи, якісні вуглеводи і білки (казеїн і сироватковий протеїн), насичені жирні кислоти, інулін, L-Carnitine (л-карнітин), харчові волокна, клітковину, комплекс замінних і незамінних амінокислот BCAA і інші корисні речовини. Прийом даного замінника їжі істотно знижує відчуття голоду (апетит) і тому дотримуватися дієти з ним буде набагато легше.

Ultra Loss Shake (ультра лосс шейк биотеч) - продукт дієтичного харчування - не має протипоказань до застосування - не містить цукру, транс-жирів, простих вуглеводів, без аспартаму та інших шкідливих речовин. Представлених замінник харчування ідеально підходить для жінок оскільки містить мінімальну кількість калорій, що робить дуже гарне вплив на процес схуднення.

Застосування замінника харчування Ultra Loss Shake показано для всіх охочих схуднути і зробити гарну корекцію своєї фігури, підвищити свій енергетичний потенціал, покращити самопочуття, силу, витривалість або просто загальну фізичну працездатність для тих хто не займається спортом та веде активний спосіб життя.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook