Menu

Cart

Content

Breadcrumb

No image set
zoom

ATOMIXX 100% Whey Protein 2,27 kg

Виробник: ATOMIXX
1359,44 грн
  • Description

ATOMIXX 100 % Whey Protein Isolate - ізолят сироваткового протеїну з чудовим смаком. Даний продукт є обличчям популярного американського виробника. Ізолят протеїну завжди вважався золотою серединою серед усіх сироваткових білків. Унікальний склад цього комплексу заснований на спеціальній фільтрації, яка дозволяє зберегти в цілості незамінні амінокислоти. При цьому кількість жирів і вуглеводів близько до нуля. Все це сприяє швидкому і головне - якісному засвоєнню продукту. Використовувати цей продукт бажано при наборі м'язової маси. Кількість порцій на добу, по суті, необмежено, і все це завдяки особливому методу виготовлення. Крім того, в даному протеиновом комплексі відсутня лактоза в будь-яких її проявах.
Позитивні ефекти
Нормалізація добової потреби в білках
Практично повна відсутність жирів і вуглеводів
Велика кількість ізоляту в одній порції
Спрощений набір м'язової маси при відповідних умовах
Помітний інсуліновий сплеск без участі простих цукрів
Склад 100 % Whey Protein Isolate ATOMIXX (на 1 порцію - 30 г)
Енергетична цінність - 112 ккал
Білки - 26.3 р
Вуглеводи - 3.4 м
Жири - 1г
Кальцій - 128 мг
Калій - 153 мг
Натрій - 51 мг
Інгредієнти: мікро ультрафільтрованний сироватковий концентрат, мікро ультрафільтрованний ізолят сироваткового білка, натуральні барвники та ароматизатори, лецитин, лактаза.
Смак: ваніль
Особливості 100 % Whey Protein Isolate
100 % Whey Protein Isolate від ATOMIXX можна назвати изолятом лише умовно, проте це зовсім не заважає добавці завойовувати популярність серед атлетів. Одне з головних переваг - низька відносна ціна за велику кількість ізоляту в одній порції. Потреба в білку, яку відчувають люди в ході набору м'язової маси або низьковуглеводній дієти, легко заповнити з допомогою якісного ізоляту, і даний комплекс яскравий тому приклад.
Як приймати:
100 % Whey Protein Isolate (вей протеїн ізолят) потрібно вживати в залежності від калорійність вашого раціону і відповідної потреби в білку. При наборі м'язової маси білків і вуглеводів приділяється величезна увага, причому другі мають надходити переважно зі звичайної їжі. У такій ситуації у вас напевно не залишиться сил на 2-3 білкових страви. На допомогу приходять протеїнові коктейлі. Можете сміливо вживати від 1 до 3 порцій протягом доби. Найбільш підходящий час прийому: після тренування і між прийомами їжі. Розмішуйте 1-2 мірні ложки в 300-400 мл води. Молоко - це не найкращий варіант.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook