Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Фортоген Протеин УЛЬТРА 80 2000 г

Виробник: Фортоген
356,95 грн
  • Description

Фортоген УЛЬТРА 80, це сироватковий протеїн, він біологічно активний, мікро - та ультра фільтрований, миттєво розчинний, посилений глютамином і системою ензимів PR0TEZYM для кращого засвоєння в організмі білків. Це робить препарат кращим протеїном для створення позитивного балансу азоту і росту м'язової маси.
Фортоген УЛЬТРА 80 не містить практично жирів, лактози і вуглеводів. Використовується виробником технологія мікро - та ультрафільтрації для якісного відділення баластних речовин через керамічні фільтри і для отримання дуже чистого натурального неденатурованого протеїну з великою концентрацією амінокислот з розгалуженими ланцюжками
Такі амінокислоти в першу чергу засвоюються, і є основним джерелом енергії під час силових тренувань, так як відіграють вирішальну роль у синтезі білка.
Містить ПРОТЕЇН УЛЬТРА 80 повний спектр пептидів білка, при засвоєння яких людський організм отримує будівельний матеріал для м'язів.
Препарат легко перемішується, і, завдяки його чистоті і повної засвоюваності, можна не турбуватися про кишковому дискомфорт, який буває при вживанні інших білкових препаратів.
Містить 1 порції продукту (1 мірна ложка, 30 гр):

Калорій 117(калорій з жирів - 9)
Всього жирів 1 гр
(насичених - 8,5 гр
Холестерин ЗО мгр
Всього вуглеводів Згр (цукрів - 1 гр)
Білок 24 гр
Кальцій 140 мгр
Натрій 130 мгр
Рекомендації до застосування: Змішати 1 мірну ложку з 300мл молока або соку. Пити можна вранці, після тренувань, а також у будь-який час, коли треба задовольнити потребу організму спортсмена в протеїні.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook