Menu

Cart

Content

Breadcrumb

Оплата і доставка

СНПЧ А7 Рязань, обзоры принтеров и МФУ

Розрахуватися за товари нашого інтернет-магазину Ви можете двома способами

1-й спосіб: Накладений платіж.

Після оформлення замовлення на сайті через кошик, Вам зателефонує менеджер магазину для уточнення потрібних реквізитів. Після цього замовлення надходить в обробку і буде надіслане Вам Новою поштою накладеним платежемю При отриманні замовлення Ви сплачуєте вартість замовлення і доставки співробітнику Нової пошти. Вартість оформлення накладеного платежу і доставки товару сплачуються згідно з тарифами Нової пошти.

Якщо Ви вперше оформляєте у нас замовлення, то максимальнаа сума для відправки накладеним платеже повинна складати 1500 грн, а вага посилки не повинен перевищувати 4 кг.

2-й спосіб: 100% передплата

Вам нададуть реквізити для оплати Вашого замовлення. В свою чергу Ви робите переказ повної вартості замовлення на отримані реквізити. Замовлення обробляється і після отримання суми переказу, відправляється Вам Новою поштою. В цьому випадку потрібно оплатити лише вартість переказу згідно з тарифами Нової пошти.

Доставка товарів:

Відправку товарів в межах України ми здійснюємо кожен день (при оформленні замовлення до 12:00 товар відправляється Вам в той же день). Всі замовлення проходять обробку в строк до 24 годин з моменту їх формування в порядку черги.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook