Menu

Cart

Content

Breadcrumb

No image set
zoom

ATOMIXX L-CARNI MAXX Liquid 1л

Виробник: ATOMIXX
392,80 грн
  • Description

L-Carni Maxx Liquid від Atomixx - це спалювач жиру, який веде активну боротьбу з підшкірним жиром. L-Carni Maxx Liquid включає в себе рідку форму Л-карнітину, яка сприяє спалюванню жиру і поліпшення енергетичного обміну в момент виконання фізичних вправ.
Купити Atomixx L-Carni Maxx Liquid (Атомикс Л-Карні Макс Ліквід) можна в нашому інтернет магазині спортивного харчування. Для цього просто зв'яжіться з нашим менеджером або зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Доставка товару здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта», по території України.
Призначення Atomixx L-Carni Maxx Liquid:
спалювання підшкірного шару жиру;
збільшення продуктивності;
зниження рівня холестерину;
поліпшення метаболізму.
Активні компоненти Atomixx L-Carni Maxx Liquid:
До складу жиросжигателя входить природна речовина Л-карнітин в рідкій формі. Це речовина споріднене з вітамінами групи B, здійснює в організмі безліч важливих і необхідних функцій, а також є жіросжігателя. Л-карнітин виробляється в печінці і нирках, з яких потім поширюється на інші тканини і органи. З його допомогою поліпшується приплив кисню в кров, під час занять спортом. Завдяки своїй рідкій формі, схуднути швидко засвоюється організмом. Левокарнітин здійснює транспортування жирних кислот до тканин м'язів, де вони окислюються, і з'являється енергія (АТФ). В період активних навантажень в залі жир спалюється, за рахунок чого досягається бажаний результат.
Atomixx L-Carni Maxx Liquid - це унікальний продукт, який має низку позитивних ефектів, а саме: сприяє спалюванню жиру (здійснює транспортування жирних кислот), збільшує розумову і фізичну енергію (поліпшення настрою, збільшення витривалості), збільшує стійкість до стресових станів, а також володіє анаболічними функціями.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook