Menu

Cart

Content

Breadcrumb

No image set
zoom

QNT Creatine 800 g

Виробник: QNT
323,98 грн
  • Description

Спортивна добавка Creatine Monohydrate від QNT містить чистий креатин моногідрат найвищої якості. Моногідрат креатину зробив революцію у світі спорту на початку 90-х років минулого століття і з тих пір заслужено залишається на передових ролях. Тисячі спортсменів з усього світу здобули гучні перемоги, поставили нові рекорди саме завдяки цій речовині.

Компанія QNT випускає креатин Creatine Monohydrate, щоб кожен атлет міг збільшити власну силу і м'язові об'єми. Креатин міститься в м'язовій тканині кожної людини в невеликій кількості, надходить до нас в організм він в основному разом з м'ясом. Креатин відіграє найважливішу роль у забезпеченні м'язів енергією, він бере участь в процесі утворення АТФ, головного джерела енергії.

Вступ креатину в організм з додаткових джерел дозволяє м'язам накопичувати його і використовувати при фізичному навантаження. Креатин Creatine Monohydrate від QNT насичує м'язи креатином, що призводить до підвищення тривалості роботи з максимальною віддачею. Збільшення тривалості тренінгу позитивно впливає на м'язову тканину і сприяє її гіпертрофії.

Переваги Creatine Monohydrate від QNT:

значне збільшення м'язових об'ємів і сили
підвищення ефективності тренінгу
збільшення запасів енергії і працездатності
Кількість поживних речовин в одній порції (6 таблеток) продукту:

Енергетична цінність 24 ккал
Білок - 0 м
Жири - 0 г
Вуглеводи - 0 м
Кретин моногідрат - 6000 мг
Інгредієнти: моногідрат креатину

Застосування: при фазі завантаження одну порцію продукту приймати 4 рази на день протягом 5 днів; при фазі підтримки 1 порцію - 2 рази в день.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook