Menu

Cart

Content

Breadcrumb

No image set
zoom

PowerPro Креатин 500 гр. - виноград, мохито

Виробник: Power Pro
190,58 грн
  • Description

Прискорити зростання м'язової маси при навантаженнях - природне бажання кожного спортсмена у залі. Від тренувань можна отримати ще більший ефект, але що ж для цього потрібно? Дослідження і досліди вчених довели, що зростання м'язової маси забезпечує креатин, який затримує воду в клітинах, створюючи ефект розбухання м'язів. За рахунок такого гидратирующего впливу вони виглядають більш накачене та округлими. Це дозволяє посилювати навантаження і значно підвищувати Ваші результати.
Що стосується силових показників, з добавкою від TM Power Pro вони зростають у рази. Помітні позитивні зміни помітні вже через тиждень після прийому креатину. Ви з легкістю впораєтеся з повторним максимумом в жимі лежачи з вагою, що на 10 кг більше звичайного. А протягом місяця суха маса Вашого тіла в середньому збільшиться на 1,6 кг. І ніякої втоми під час тренувань, тільки потужний заряд енергії!
Ще один вагомий плюс креатину - поліпшення не тільки сили, але і Ваших спринтерських здібностей. Цей ефект досягається за рахунок високого постачання енергією. При цьому добавка зменшує дію молочної кислоти, від якої під час навантажень Ви відчуваєте печіння в м'язах. М'язові волокна швидко відновлюються, а біцепси стають рельєфніше.
Креатин також підвищує рівень зниження тестостерону, захищає серцево-судинну систему і знижує вміст холестерину в плазмі. До того ж, це відмінна профілактика хвороб, що викликають атрофію м'язів. У складі 0,5 кг суміші від TM Power Pro - 70% креатину і 30% транспортної системи для поліпшеного всмоктування в кров. Прийом добавки підбадьорює приємним смаком винограду або мохіто, стимулюючи до нових досягнень. Чемпіонська добавка від TM Power Pro зробить Ваші особисті перемоги в спорті регулярними!

СКЛАД:
Креатин (креатин) - 70 г/100г, концентрат соку сухий, яблучна кислота, ароматизатор ідентичний натуральному (згідно з вказаною), вітамінний премікс (вітамін С -18 мг/100г, вітамін РР - 5,4 мг/100г, вітамін Е -3 мг/100г, вітамін В5 -1,8 мг/100г, вітамін В6 - 0,6 мг/100г, вітамін В2 - 0,48 мг/100г, вітамін В1 - 0,42 мг/100г, фолієва кислота (вітамін В9) -60 мкг/100г біотин (вітамін В7) -45 мкг/100г, вітамін В12 - 0,3 мкг/100г), підсолоджувач Е 954, барвник натуральний/штучний (згідно зазначеного).

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

Дорослим по 2 чайні ложки (10 г) за добу до тренування в перші 5 днів, в наступні дні - по 1-й чайній ложці (5 г)

ЗАСТОСУВАННЯ КРЕАТИНУ:

Мета застосування: може бути використаний в раціоні спортивного харчування як додаткове джерело креатину.

ПЕРІОД ЗАСТОСУВАННЯ:
Продукт слід вживати тільки за рекомендацією тренера або за призначенням лікаря, заснованих на оцінці напруженості тренувань і енергетичних витрат в цілому, з метою оптимізувати раціон харчування. Норму продукту, тривалість і спосіб застосування призначає тренер і лікар.
Харчова і енергетична цінність 80 ккал/100 г,
Вуглеводи - 20 г/100 г,
Білки - 0 г/100 г,
Жири - 0 г/100 г

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ

Смак «виноград», «мохіто»
Вага 0,3 кг, 0,4 кг, 0,5 кг
Термін придатності 24 місяці
Умови зберігання У сухому, недоступному для дітей місці.
Температура зберігання від +5 °С до +25 °С.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність, період лактації у жінок.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook