Menu

Cart

Content

Breadcrumb

No image set
zoom

ON CGT-10, 30 serv. (450 г)

Виробник: Optimum Nutrition
403,39 грн
  • Description

Optimum Nutrtion
CGT-10
450 г (без смакової добавки).
Креатин, глютамін і таурин.
CGT-10 від Optimum Nutrition - це формула, що поєднує силу трьох найбільш ефективних інгредієнтів - креатину, глютамина і таурину. Кожна порція містить 5 г креатину моногідрату в найбільш чистій формі CreaPure, 3 г глютаміна і 2 г таурину.
Креатин, будучи однією з найбільш ефективних добавок, допомагає серйозно збільшити м'язову масу всього за пару тижнів. Він відповідає за покращення продуктивності на тренуваннях, підвищує енергетичний рівень і покращує відновні процеси. Креатин також покращує синтез протеїну і запобігає катаболізм, він робить м'язові волокна товщі і сильніше і, крім того, насичує м'язові клітини водою.
Глютамин є однією з найбільш восстребованных організмом амінокислот, він активно використовується імунною системою і, зокрема, необхідний для правильного функціонування шлунково-кишкового тракту. 60% всіх амінокислот в м'язовій тканині - це глютамін. Глютамін відіграє дуже важливу роль в метаболізмі протеїну, він допомагає відновитися після фізичних навантажень і використовується саме завдяки своїм відмінним відновним властивостям.
Таурин займає друге місце за поширеністю в людському організмі після глютаміна. Ця амінокислота має потужний волюмизирующим ефектом, який дуже цінний для спортсменів силових видів спорту, оскільки завдяки цьому м'язові клітини можуть сприймати більше рідини, що помітно покращує синтез протеїну. Крім цього, таурин допомагає засвоєнню мікроелементів, таких як калій, натрій, кальцій і магній.

Зміст в одній порції (2 чайні ложки - 20 г):
Калорії - 35 ккал
Вуглеводи - 9 м
в т. ч. сахари - 9 м

Креатин моногідрат - 5 г
Л-Глютамін - 3 г
Туарин - 2 г

Інші інгрідієнти: декстроза, лимонна кислота, натуральні та штучні ароматизатори, ацесульфам калію, бетакаротин.
Рекомендації по застосуванню:
Змішати 2 чайні ложки з 120 мл води або будь-якого напою. Для досягнення найкращих результатів приймайте одну порцію за 45-60 хвилин до тренування і одну відразу після неї.

Смак: без смакової добавки

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook