Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Creatine 2500 caps (200 капс)

Виробник: Optimum Nutrition
375,10 грн
  • Description

Creatine 2500 caps від компанії Optimum Nutrition це чистий креатин в капсулах, креатин моногідрат. В одній капсулі міститься більше 2.5 гр. креатину, високої якості. Продукт популярний серед спортсменів-бодібілдерів, любителів фітнесу. Його популярність обумовлена високою ефективністю. Препарат значною мірою дозволяє поліпшити показники сили, обсяг м'язової маси, збільшити м'язову масу.
Багатьом спортсменам моногідрат в порошку не підходить, з - за її нестабільності. Такі спортсмени воліють споживати креатин в капсулах, так як він набагато ефективніше. Creatine 2500 caps від компанії Optimum Nutrition один з кращих препаратів для збільшення м'язової маси, зростання потенціалу м'язів.

Капсулированный варіант креатину моногідрата Creatine 2500 caps від компанії Optimum Nutrition, це дуже зручна форма прийому з точним дозуванням продукту. Захищає від агресивного середовища шлунка препарат оболонка з желатину, оберігає від розпаду креатину, продукт дозволяє приймати незалежно від прийому їжі, що полегшує прийом препарату при сумісному прийомі з кількома добавками.

Зміст речовини в одній порції Creatine 2500 caps(2 капс.)

Моногідрат креатину - 2.5 гр

Інші інгредієнти: желатин, магнію стеарат.

Рекомендації по застосуванню: В дні тренувань приймати Creatine 2500 caps по 2 капсули 2 рази на день за 45 хвилин до тренування і відразу ж після силового тренування.
У періоди інтенсивних тренувань і в період підготовки до змагань приймати 2 капс. 3 рази в день.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook