Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Creatine 1000 (120 капсул)

Виробник: Best Body Nutrition
193,60 грн
  • Description

Creatine 1000 це в чистому вигляді креатин в капсулах, креатин моногидра. Кожна капсула містить 1 гр. високоякісного креатину. Продукт популярний серед спортсменів-бодібілдерів і любителів фітнесу. Популярність заслужена високою ефективністю. Препарат допомагає збільшити показники сили і м'язову масу. Багатьом спортсменам
моногідрат в порошку не підходить, з - за її нестабільності. Такі спортсмени воліють споживати креатин в капсулах, так як він набагато ефективніше. Creatine 1000 Best Body Nutrition один з кращих препаратів для збільшення м'язової маси, зростання потенціалу м'язів.

Creatine 1000 , один з продуктів спортивного харчування, який вибирають культуристи. Потрапляючи в м'язову тканину, креатин моментально перетворюється в фосфат моногідрат, необхідний для синтезу АТФ, ключового переносника енергії всередині клітини організму людини. Отже, беручи креатин, спортсмен збільшує свій енергетичний потенціал.
Вміст речовин в одній порції Creatine 1000 (1 порція - 1 капсула):
Креатин гідрохлорид - 1000 мг
L-лізин - 100 мг
Альфа-ліпоєва кислота - 25 мг
Інші інгредієнти: креатин гідрохлорид, L-лізин HCl, мікрокристалічна целюлоза, Альфа-ліпоєва кислота, магнію стеарат, желатин (капсули).
Рекомендації із застосування: Приймайте 1-2 капсули при масі тіла менше 100 кг, інакше приймайте 2-3 капсули. Приймайте з останнім прийомом їжі до силового тренування або відразу після силового тренування. Починати краще з низьких доз, щоб побачити ефект.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook