Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

biotech CREATINE pHX PRO 120 caps

Виробник: BioTech
474,32 грн
  • Description

Креатин рН-X розроблений з використанням молекул креатину зі зміненим рН, щоб зробити його стійким до кислотної середовищі у вашому шлунку! Тому він може пройти незміненим через травну систему і повністю доставити все в м'язові тканини. Майже 100%Creatine pH-X вбирається в організм без будь-яких періодів завантаження. Немає ніяких побічних ефектів, таких як затримка води, що може спостерігатися при використанні інших продуктів креатину.
Неймовірна сила і міць
Більше сили, більше зростання, більше обсягу!
Працює разом із вашим організмом

Активним інгредієнтом, який використовується в Creatine pH-X, є склад креатину, який міститься в м'язовій тканині. Тому він ідеально сумісний з вашим організмом, не має побічних ефектів, без шкідливих інгредієнтів, тільки чиста сила і міць.

Одна порція (2 капсули) містить:
Енергетична цінність 1,44 ккал
Білків 0,36 г
Всього жирів 0 м
Всього вуглеводів <1 г
Креатин pHX (буферизований моногідрат креатину) 1,5 г

Спосіб застосування:
Приймайте 2-6 капсули Creatine pH-X щодня. Вранці приймати По 2 капсули на голодний шлунок. Приймати по 2 капсули 80 хвилин до тренування, і дві інших 20 хвилин після тренування.
Рекомендація: 60 хвилин до тренування приймайте 100 г вуглеводів з великою склянкою води. Для досягнення максимального ефекту приймайте 8-10 капсул Creatine pH-X.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook