Menu

Cart

Content

Breadcrumb

No image set
zoom

biotech CREATINE ETHYLESTER, 0,3 kg

Виробник: BioTech
313,39 грн
  • Description

Креатин BioTech Creatine Ethyl Ester (Спортивне харчування БиоТеч Креатин Етил Естер) заснований на найчистішому моногидрате креатину з приєднанням складного ефіру.

Сам по собі моногідрат креатину може використовувати жири, щоб краще і швидше проникати всередину клітини. Але він є полулипофоликом, що означає, що креатин самостійно не дуже ефективно використовує жир в якості транспортного механізму. Для того щоб виправити становище креатин эстерифицируют (отримують креатин етил естер), що покращує його липофоличность, що дозволяє набагато краще проникає всередину клітини, використовуючи для цього жир, і ефективніше справляє свій вплив на клітинну функціонування у порівнянні зі звичайним моногідратом креатину.

Таким чином, виходить економія на дозуванні. Крім цього не відбувається затримка води.
Сам по собі креатин має властивість збільшувати затримку води в м'язових клітинах, забезпечуючи всі необхідні умови для синтезу білків після фізичних навантажень. Синтез білків веде до зростання м'язів. Також креатин бере участь у синтезі АТФ, головного джерела енергії на тренуванні. На тренуванні креатин виступає як першоджерело енергії, коли вуглеводи ще не вступили в дію. Креатин міститься в організмі і надходить туди разом з їжею, але щоб отримати 2 грама креатину, необхідно з'їсти один кілограм червоного м'яса.

Креатин допомагає наростити м'язову масу, зменшує час відновлення після інтенсивних тренувань, збільшує силу, витривалість і силу.

Склад поживних речовин в одній порції (1 чайна ложка містить 5 г) продукту:
- Креатин Етил Естер - 5 г

Рекомендації по вживанню: приймати одну порцію (1 чайна ложка містить 5 грам) за 20 хвилин до тренування з водою або фруктовим соком.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook