Menu

Cart

Content

Breadcrumb

No image set
zoom

biotech CREATINE 200 таб

Виробник: BioTech
329,28 грн
  • Description

Creatine Tablet - це новий продукт сімейства BioTech, містить в кожній таблетці 1000 мг моногідрату креатину вищої якості, крім того певну кількість мальтодекстрину і декстрози, які збільшують рівень інсуліну, що сприяє кращій абсорбції креатину м'язовими клітинами. Таблетки також містять у великій кількості вітамін С.

Важливою перевагою жувальної таблетки перед порошком в тому, що вона розчиняється прямо в роті і 50-60% вмісту продукту всмоктується в ротовій порожнині, не руйнуючись в шлунку. Більш того, зручність форми жувальних таблеток - Вам не треба більше відміряти точну кількість креатину і розмішувати порошок у воді, так як досить витягнути таблетку, і покласти її в рот.

Характеристика: Жувальні креатиновые таблетки - це новий продукт сімейства BioTech, містить в кожній таблетці 1000 мг моногідрату креатину вищої якості, крім того певну кількість мальтодекстрину і декстрози, які збільшують рівень інсуліну, що сприяє кращій абсорбції креатину м'язовими клітинами. Таблетки також містять у великій кількості вітамін С.

Важливою перевагою жувальної таблетки перед порошком в тому, що вона розчиняється прямо в роті і 50-60% вмісту продукту всмоктується в ротовій порожнині, не руйнуючись в шлунку. Більш того, зручність форми жувальних таблеток - Вам не треба більше відміряти точну кількість креатину і розмішувати поро-шок у воді, так як досить витягнути таблетку, і покласти її в рот.

Дозування: 10 таблеток в день

Застосування: - по 5 таблеток два рази в день (розжовуючи)

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook