Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Mass Effect Gainer 5986 грамм

Виробник: SAN
1040,60 грн
  • Description

Mass Effect Gainer має неймовірно ефективну формулу для набору маси в світі.
Mass Effect Gainer містить в собі складову протеїнову матрицю, яка складається з повільного вивільняють білків, таких як казеїн, молочний протеїн і казеїнат кальцію, що підтримують безперебійне постачання амінокислотами м'язові тканини. У протеїнову матрицю додані білки, швидко засвоювані: концентрат сироваткового протеїну, гідролізований концентрат, білків молочної сироватки і SPI-90 для підтримки синтезу білка після силового тренування.
Mass Effect Gainer без цукру і містить складні вуглеводи, одержані із зерна, для забезпечення швидкого росту м'язів і підтримки необхідної кількості калорій , необхідних при наборі маси. Mass Effect Gainer повністю досліджений і випробуваний на спортсменах і ефективність яких вже доведена.
Вміст речовин в одній порції Mass Effect Gainer :
Розмір порції: 295,8 гр
Калорії 1105
-Калорії від жирів 40
-Транс жири 0гр
Холестерин 5мгр
Натрій 405 мгр
Калій 192 мгр
Всього вуглеводів 215гр
-Харчові волокна 6.5 гр.
Цукор - 9 гр
Білок 50гр
Добова доза Mass Effect Gainer не визначена.
Рекомендації по застосуванню:
Додайте одну порцію Mass Effect Gainer в блендер з 300-500 мл холодної води. Змішайте протягом 45-60 сек.. За бажанням додайте кубики льоду.
Приймайте 2 рази в день. Для підвищення ефективності порцію можна ділити на дві і приймати 2 рази з інтервалом не менше 2-3 годин.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook