Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

NO-bomb (96 капс)

Виробник: MHP
677,60 грн
  • Description

Підтримує потужну м'язову накачування
-Збільшує розмір м'язів і силу
-Збільшує енергію і витривалість
-Скорочує молочну кислоту
-Спалює жир

NO-Bomb - це найбільший прорив в добавках, стимулюючих вироблення окису азоту. Вчені MHP вийшли на новий рівень, розробивши NO-Bomb, формула якого містить запатентований фармацевтичний складу GlycoCarn (гліцин пропионил L-карнітин). Доведено, що клінічно випробувані дозуванні 4.5 грама, GlycoCarn значно перевершує аргінін і AAKG по підвищенню рівня окису азоту для запуску процесів пампа і м'язового зростання. Для максимізації цього неймовірного ефекту розширення м'язів, NO-Bomb також містить ексклюзивний комплекс Nitric Oxide Sustaining Agents (NOSA), наприклад спеціалізовані інгібітори ФДЕ-5 для підтримки накачування годинами.

NO-Bomb йде ще далі в розвитку безпрецедентною розриваючого м'язи накачування, вводячи другу принципово нову технологію окису азоту KNO3 Nitrite-NO. Ця революційна технологія використовує біоактивні нітрити і нітрати для відкриття нового шляху, що забезпечує ще більшу наповнення м'язів. Ці біоактивні речовини також мають унікальну здатність перероблятися назад в окис азоту, підтримуючи накачування м'язової тканини ще велику і тривалу, ніж аргінін.

NO-Bomb - це досконалий бустер окису азоту. NO-Bomb надає незліченні неймовірні переваги для росту м'язів і підвищення продуктивності, включаючи буферизацію молочної кислоти для збільшення витривалості, потужні антиоксидантні властивості для прискорення відновлення, метаболізм, прискорений жирними кислотами і жиросжигание. Ніколи ще всього одна добавка не була здатна надати стільки корисних атлетам клінічно перевірених властивостей. Виведіть ваш памп, м'язовий ріст і продуктивність на абсолютно новий рівень завдяки самою передовою науково розробленій формулі окису азоту - NO-Bomb.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook