Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Nano Vapor - Performance Series (525 грамм)

Виробник: MuscleTech
665,50 грн
  • Description

Даний препарат створений з клінічно підтвердженими і точно дозованими кількостями ключових інгредієнтів, які гарантовано дають сили, підтримують виробництва оксиду азоту і зберігають на високому рівні ментальний настрій. Цей швидкодіючий донатор азоту, прийнятий перед тренуванням, буквально запалює вибуховою енергією в тренажерному залі.

Порівняйте новий naNO Vapor Performance Series з Вашим предтренувальним комплексом. Ви безсумнівно виберете новий naNO Vapor!

Особливості naNO Vapor Performance Series від MuscleTech:

нова і поліпшена формула
максимальна накачування
максимальне відновлення
енергія, ментальний фокус, сила
кращий в своєму класі смак
Якщо Ви серйозно зацікавлені в продуктивності і результати Ваших тренувань, це все це Вам дасть новий продукт naNO Vapor Performance Series. Найсильніша предтренировочная формула з коли-небудь розроблених.

Ментальна фокусування і чиста енергія!
В даному препараті вперше об'єднано 390 мг кофеїну і 150 мг L-тіанін. Ця унікальна комбінація дозволяє домогтися поліпшення увагу до 90 хвилин після прийому препарату. Кофеїн піднімає енергію для екстремального тренінгу.

Покращена м'язова накачування!
В даному препараті вперше об'єднано 8000 мг L-цитрулін малату і 200 мг кверцетину. L-цитрулін використовувався під час досліджень по вивченню підвищення рівня аргініну в крові, і, як виявилося, має значно більший вплив на підвищення рівня аргініну, ніж прийом звичайного L-Аргініну. Кверцетин, як було клінічно доведено, підвищує ключові маркери продукції оксиду азоту та зменшує судинозвужувальний фактор.

Більш швидкий м'язовий зростання!
NANO Vapor містить 5000 мг креатину.

Більш тривалі та інтенсивні тренування!
В даному препараті вперше додано 2500 мг бетаїну для поліпшення м'язової витривалості.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook