Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Jack3D Micro (145 грамм)

Виробник: USPLabs
447,70 грн
  • Description

Що може бути ефективніше, ніж знаменитий Jack3d?

Лише новітня розробка компанії USPlabs, що отримала назву Jack3d Micro. Незважаючи на приголомшливий успіх попереднього продукту, фахівці USPlabs пішли на сміливий і авантюрний крок, замінивши всі робочі компоненти, за винятком кофеїну, і повністю переробивши формулу предтренировочного комплексу.
Як працює USPlabs Jack3d Micro?

Існують два напрями, за якими досягається основний ефект.
По-перше, комплекс містить спеціальну матрицю, збільшує м'язову продуктивність, що забезпечує новий рівень накачування і одночасно стимулює мускулатуру до посиленої гіпертрофії внаслідок небачених досі навантажень. Справжньою родзинкою тут є видобувається з виноградних кісточок, екстракт. Вченими не так давно було доведено, що саме цей компонент особливо важливий для збільшення виробництва АТФ.
Друга робоча група, яку очолює кофеїн, спрямована на підвищення ментальної концентрації під час тренінгу і загальну стимуляцію ЦНС. Включений до складу комплексу вітамін C покликаний блокувати дію гормону стресу, який гальмує анаболічні процеси і паралельно з цим може сприяти збільшенню жирового прошарку.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook