Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Horse Power X

Виробник: Ultimate
60,50 грн
  • Description

Horse Power включає в себе найсильніші, найбільш стабільні і самі біодоступним форми R-альфа ліпоєвої кислоти і глутаміну. R-альфа ліпоєва кислота - форма альфа-ліпоєвої кислоти, яка, як встановлено, зустрічається в організмі в природних умовах і є найбільш біологічно активною формою альфа ліпоєвої кислоти. Було науково доведено, що вона набагато ефективніша, ніж S-альфа ліпоєва кислота, штучний синтетичний побічний продукт, одержуваний під час продукції альфа ліпоєвої кислоти. N-ацетил-L-глутамін - високо стабільна і биодоступная форма широко поширеною амінокислоти в L-глутаміну. Він один з найшвидших і найбільш ефективно абсорбируемых глутаминов, це призводить до підвищеного відновленню клітинної вольюмизации, виділення гормону росту, синтезу білків, підвищенню імунного функціонування і антикатаболічний ефектів.

Гликоциамин, безпосередній попередник креатину, не тільки сприяє посиленню власної вироблення креатину організмом, але і збільшує запаси креатин фосфату в скелетних м'язах, для росту і наповнення м'язів. Гликоциамин, як і R-альфа ліпоєва кислота - сильний інсуліноподібний агент зі здатністю викликати збільшення запасів креатин фосфату в скелетних м'язах без використання «цукрового навантаження».

Коли ви подивіться на цю формулу повністю, ви побачите, чому Horse Power отримує схвальні відгуки від наших клієнтів. Horse Power різко збільшує запас глікогену, креатину, синтез АТФ і затримання азоту. Кінцевий результат - зниження маси тіла, значне збільшення чистої м'язової маси і атлетичну статуру. Завдяки двадцяти інгредієнтів, що веде до збільшення вироблення оксиду азоту, ви теж будете захоплюватися дивовижною накачуванням, яку ви отримаєте використовуючи Horse Power.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook