Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Extreme Speed Energy Shot

Виробник: Olimp Labs
338,80 грн
  • Description

Кожна ампула Extreme Speed® Shot містить мега-дозування (3075 мг) енергетичних інгредієнтів, які відмінно засвоюються і починають діяти практично моментально після прийому.

Ці інгредієнти були підібрані у складі унікальної енергетичної матриці таким чином, щоб максимально посилювати дію один одного. Використання спеціальної технології дозволяє прискорити засвоєння компонентів і забезпечити енергетичну підживлення протягом тривалого часу.

Основні складові Extreme Speed® Shot:

Кофеїн.

Кожна 25 мл ампула Extreme Speed® Shot містить 200 мг кофеїну. Це набагато більше, ніж у популярних енергетичних напоях. Кофеїн входить до складу продукту в кристалічній формі та у вигляді свого натурального еквівалента, що міститься в екстракті гуарани (концентрація екстракту гуарани - 1750 мг в 1 ампулі). Екстракт гуарани надає стимулюючу дію на організм протягом 5 годин після прийому продукту. Ця комбінація двох джерел кофеїну дозволяє забезпечити максимальний енергетичний ефект від прийому препарату. Кофеїн також прискорює обмін речовин, покращує настрій і ментальну концентрацію, оптимізує утилізацію жирових відкладень.

Висока концентрація кофеїну може сприяти посилення катаболічних процесів у м'язах. Тому творці продукту додали до складу таурин (1000 мг в 1 ампулі). Таурин перешкоджає катаболізму м'язової тканини, покращує вуглеводний обмін і стимулює енергетичну підживлення м'язів і мозку. Він також прискорює засвоєння інгредієнтів Extreme Speed® Shot і надає позитивний вплив на зір, роботу печінки, нервову і серцево-судинну систему.

Додавання в формулу глюкуронлактона підсилює трансформацію енергії в організмі навіть в умовах нестачі цукру в крові. Глюкуронлактон є прекурсором рибозы і забезпечує підживлення м'язів субстратами, необхідними для виробництва АТФ (основного «м'язового» палива). Глюкуронлактон поліпшує окислювальні можливості організму і підвищує вміст у крові карбонових кислот, які в умовах нестачі цукру дозволяють підтримати процес трансформації енергії. В комбінації з вітаміном с, що входять в склад продукту, глюкуронлактон виявляє детоксикуючу та антиоксидантну дію на організм.

Склад Extreme Speed® Shot посилений вітаміни групи В. Нікотинамід, піридоксину гідрохлорид, кальцію D-пантотенат, рибофлавін, ціанокобаламін, надають підтримку нервової системи під час напружених тренувань, позитивно впливають на обмін речовин і поліпшують засвоєння інших інгредієнтів комплексу.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook