Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

C4 Extreme (60 порций)

Виробник: Cellucor
774,40 грн
  • Description

Предтренировочний енергетик C4 Extremeпредставляет собою комплекс інгредієнтів, в якому реалізована безпрецедентна NO3-технологія. Бета-аланін, аргінін та енергетична формула C4 Extreme утворюють самий просунутий предтренировочний комплекс свого класу, здатний запалити потоком невичерпної енергії вашу свідомість і м'язи як у тренувальний, так і в послетреніровочний періоди.

NO3 - це нітрат, що складається з аргініну та азотної кислоти, який здатний забезпечити неймовірний пампінг і посилити ефективність кожного інгредієнта C4 Extreme. В даному продукті NO3 з'єднали з креатином, в результаті чого вийшов креатин нітрат. Згідно з останніми дослідженнями креатин нітрат набагато краще розчиняється у воді, ніж креатин або який-небудь інший вид креатину. Відмінна розчинність і відсутність будь-яких побічних ефектів, властивих звичайного креатину, гарантує вам прекрасний засвоєння даної речовини. Креатин нітрат стимулює вироблення оксиду азоту та АТФ. Крім того, він є ефективним засобом, що розширюють судини, посилюючи подачу поживних речовин через кров до м'язовим тканинам.

Бета-аланін у складі C4 Extreme буде виробляти високий рівень карнозину в м'язах, який здатний підсилювати вироблення енергії і збільшувати м'язову витривалість. До того ж ця амінокислота є відмінним борцем з втомою, виступаючим в ролі буфера, який не допускає скупчення молочної кислоти у скелетних м'язах, що дасть вам можливість продовжити своє тренування.

Аргінін є попередником оксиду азоту і ефективним судинорозширювальну речовиною, яка здатна підсилювати приплив крові до м'язів, куди згодом проникає більше нутрієнтів і кисню. Крім того, аргінін підтримує вироблення інсуліну та гормону росту, які здатні посилювати перебіг анаболічних процесів у м'язах.

Mucuna pruriens - це екстракт оксамитової квасолі, службовець для регулювання і поліпшення мозкової діяльності. Крім цього, даний компонент знижує рівень холестерину в крові, підвищує рівень енергії, концентрацію і сексуальне здоров'я.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook