Menu

Cart

Content

Breadcrumb

Працюємо на прес

СНПЧ А7 Рязань, обзоры принтеров и МФУ

Отже, ви вирішили зайнятися своїм животом. Природно, будь-який початківець або досвідчений спортсмен бажає, що б його прес виглядав рельєфно , але в гонитві за бажаними кубиками, люди дуже часто допускають помилки. Давайте спробуємо в них розібратися і  усунути їх.

Перш за все вам слід запам'ятати , якщо ви качаєте прес виснажуючи себе в спортзалі, виконуючи вправи на різних тренажерах по 20 підходів, то це явно неправильний підхід. Звичайно, ніхто не говорить що не потрібно проявляти завзятість і не доведеться попотіти, але все потрібно робити грамотно і з правильно розставленими акцентами.

Для початку давайте забудемо, все те що ви бачили й чули від знайомих в спортзалі, так як , кожна людина індивідуальна, і те що добре підходить одному, не завжди виявиться панацеєю для іншого.

Почнемо з матчастини. Існує чотири види м'язів черевного преса: нижні, верхні , косі і міжреберні м'язи. Знайти ефективні на перший погляд вправи на кожну групу м'язів, зараз не складе труднощів , враховуючи доступність інформації, в тому числі відео уроків в інтернеті . Надивившись таких уроків, початківець спортсмен кидається робити все і відразу, знижуючи таким чином корисне навантаження на м'язи, вимотуючи їх практично в порожню . Спробуйте робити всього 3-4 підходи по 20-25 повторень , головне робити ці повторення повільно, приказка "чим більше тим краще" тут не працює. Через місяць ви побачите перший результат.

Займаючись своїм пресом, важливо не забувати про таку важливу складову як харчування. Пам'ятайте, що якими б не були накачаними ваші м'язи , але якщо вони закриті щільним шаром жиру, то це вас не порадує. Пам'ятайте і про те, що після тренування вам потрібно поповнити запаси білків в організмі, і краще всього тут підійде протеїновий коктейль, і вчасний прийом їжі, постарайтеся максимально збагатити ваш раціон високо білковими продуктами - м'ясо, бобові, сир, яйця, риба. Крім того не варто забувати про вуглеводи, в помірній кількості і робити це потрібно до тренування - банани, яблука , овочі , каші і т.д. І, звичайно ж, не забувайте про велику кількість води, а саме - 1,5 - 2 л в день.

Пам'ятайте, що робота над власним тілом це також і робота над своїм характером і силою волі, особливо спочатку. Через місяць ви побачите перші результати, які ми впевнені послужать додатковою мотивацією до підкорення спортивних вершин.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook