Menu

Cart

Content

Breadcrumb

Час прийому спортивного харчування.

СНПЧ А7 Рязань, обзоры принтеров и МФУ

Всі спортсмени задаються питанням при інтенсивних тренуваннях, як правильно приймати спортивне харчування? У статті нижче дамо по правильному режиму харчування спортсменів декілька нехитрих порад і підкажемо час прийому комплексів спортивного харчування.

Перше правило хорошого тренування - це збалансоване харчування. Звісно, не за півгодини до початку тренування, а набагато раніше. В ідеалі, потрібно виділяти близько 2-х годин для перетавлення їжі організмом перед бігом, плаванням чи силовими тренуваннями. Якщо дотримуватись цих умов, то у Вас буде хороший запас білків в організмі для нарощування м'язової маси і необхідних вуглеводів для вивільнення енергії в процесі тренування. Вітаміни і мінерали, що вживаються спортсменами на протязі дня, підтримують необхідний запас мікроелементів. За пігодини до тренування бажанно випити напій, який містить кофеїн. Разом з цим можна прийняти невелику кількість швидкодіючих амінокислот, для захисту м'яз спортсмена від різних пошкоджень на час тренування.

На протязі 30 хвилин після тренування тіло людини найбільш схильне до засвоєння різних речовин. Цей проміжок часу необхідно використовувати максимально ефективно. Для цього краще випити коктель на основі гейнеру з високим вмістом білків чи швидкодіючий сироватковий протеїн. Перші півгодини після тренування ідеальні для прийому спортивного харчування. Протягом 2 -х годин після тренування необхідно щільно і збалансовано поїсти, для відновлення виснажених запасів глікогену і протеїнів.

Під час сну відновлюється більшість мязів людини. Це, на жаль, найтриваліший період, коли організм не отримує харчування. Перший прийом їжі ми називаємо сніданком, він означає в буквальному сенсі "закінчення посту", що тривав протягом 7-9 годин, коли людина спала. Можуть отримати користь ті, хто інтенсивно і регулярно тренується, від протеїнового коктейлю на основі казеїну, який радять фахівці випивати прямо перед сном. Перетравлюється казеїн організмом в 5-7 разів довше, чим, ті ж, сироваткові протеїни, але при цьому він є не менш багатим джерелом незамінних амінокислот.  Для того, щоб перейти на 24-годинний цикл відновлення організму потрібно вживати "повільні" протеїни і не пропускати ніколи збалансований прийом їжі вранці. Правильний прийом спортивного харчування, це важливий елемент ефективності спортивних тренувань. І так тепер Ви дізналися, як правильно приймати спортивне харчування, а нижче наводимо приклад одного з режимів харчування любителя спортсмена, який тренується після роботи.

Приклад прийому спортивного харчування:

7.:00 - Сніданок і мульти вітаміни

9:00 - Прийом протеїнового батончика

12:00 - Обід і мульти вітаміни

15:30 - кофеїн містить напій / амінокислоти

18:00 - Шейк на базі сироваткового протеїни

19:00 - Тренування

21:00 - Вечеря і мульти вітаміни

21:45 - Прийом казеїну.

Вдалих тренувань і нових рекордів.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook